Attila62

Attila62 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Üzleti utazó  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2023.02.02

Kiváló 2014. február 18. járt itt
Mindenkinek ajánlom! A legmegfelelőbb mondat a hangulatára: "mintha az otthonodban egy-két ember folyton arról gondoskodna, hogy szabadon járj-kelj, de gondod ne sok legyen. . . "
Igényesen felszerelt lakások konyhával, elegendő edénnyel, háztartási gépekkel, tiszta (! ! ! ) fürdőszobával, jó illatú törülközőkkel.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Jó hangulatú étterem. Az étlap nem kínál óriási választékot, de ez inkább előny: A választható ételek ízletesek, frissek. A "tanyasi rántott csirke" kosárban friss volt és bőséges. A kiszolgálás udvarias. Remélem, a 2014. januári átalakítás után is megőrzi az étterem azt az otthonosságát, amit decemberben még remekül közvetített.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
2017. április 21-én jártunk párommal a étteremben. Annak ellenére, hogy éppen egy nagyobb csoport kiszolgálása zajlott, azonnal asztalt kaptunk és a szíves köszöntés után a végtelenül udvarias pincér "szolgáltatott". Szolgáltatott tanáccsal, italajánlattal, ételválasztással kapcsolatban minden kérdésre türelmes, profi válasszal.