9421 Fertőrákos, Fő utca 1

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos a térképen

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos értékelése:

7. helyezett a 10 fertőrákosi étterem közül
318. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, palacsintázó, söröző, vendéglő
halkülönlegességek ...
magyar, angol, német
kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, diák kedvezmény, dohányzó rész, étel elvitelre ...
nincs

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos bemutatkozása

Kőfejtő Vendéglő Söröző
Házias ételek, magyar ízek, hal és vadételek.
Reggeli, Ebéd, Vagyora.
Sör, Bor, Rövid italok, Üditő, Ásványvíz, Kávé, Tea.
Sütemények, Palacsinták, Fagylaltok.
Vendéglőnk télen zárva! Nyitás: Március 1

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos képei

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon rossz döntés volt ide betérni. És még rosszabb döntés volt, hogy az első intő jelnél nem álltunk fel, hanem maradtunk. A hölgy, aki felvette a rendelést, nem írt fel semmit, mi meg merészeltünk négyen négyfélét rendelni. Egy nagy fintor kíséretében odavetette nekünk: "Majd próbálom megjegyezni! " Nos, nem sikerült.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem ismertük Fertőrákoson az étkezési lehetőségeket előzetesen, így nyári családi nyaralásunk helyszínére megérkezve a szállásadónkat kérdeztük meg, hogy melyik éttermeket ajánlja. Nos, ez volt az, amire azt mondta, felejtsük el, számításba se vegyük. Csak azt nem értem, hogy ha ennyire egyértelműen negatív a vélemény - az itteni korábbi beszámolók is ezt támasztják alá -, akkor hogyan tud még mindig, évek óta működni ez a hely?

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Koszos! A mosdó inkább latrina:az előző használók megkövesedett bélsara "színesíti" a fajanszot! Az "ebédlő" hiányos fűtését - a külső +16C ellenére - Sziesztaszerű koszos bádogdoboz mellé érintőlegesen csatlakoztatott PBpalack ellensúlyozza bátorítólag! Babgulyás/az egyik napi menű!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sertéspörköltnek gulyás leves íze van, a kiszolgálás nyögvenyelős és sértődöttek amiért ki kell jönni, az evőeszköz koszos hatan kaptunk 12 kanalat 13 villát és 17 kést, fizetni csak rájukförmedést követően tudtunk, szörnyű udvariatlanok, dobozos kólát kaptunk, ki se töltve stb. Stb...

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csatlakozom az előttem leírtakhoz, a hely borzasztó. Sok helyen jártunk már, de ilyen helyen soha. Belépéskor már nem tetszett amit láttam a felszolgáló személyzet ült a rendetlen asztalnál egyetlen egy sem volt megterítve, majd bekiabáltak a konyhára, hogy "anyu ebédelni akarnak" anyuka ki is kiabált, hogy menjünk csak be.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Soha, de tényleg soha eddigi életem során nem jártam ilyen borzalom helyen. Az ételek olcsó alapanyagokból kotyvasztott moslékok, normál éttermi áron. Tehát drágán. A hely sivár és piszkos. A kiszolgálás udvariatlan, sőt bunkó. Semmilyen kártyát nem fogadnak el. Magyarország nyugati határán egy valódi zimmerferi. Én, kis naiv, azt hittem, hogy ilyen már nincs.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
2017 júliusban egy kirándulás alkalmával tértünk be a vendéglőbe ! Bár ne tettük volna ! Szín vonal aluli kiszolgálás semmi kedvesség a kiszolgáló személyzet nulla a kaja ehetetlen kritikán aluli ! Senkinek nem ajánlom! Kár hogy a csodaszép kőfejtő mellett van ez az étterem !

2015. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
2015. augusztusban voltunk náluk egy csoporttal. A kiszolgálás színvonala a béka feneke alatt volt. Még ettük a levest, de már vitték el a leveses tálat, és hozták a másodikat anélkül, hogy elvitték volna az időközben üres tányérokat. A mellékhelyiség kritikán aluli volt, ahogy a kiszolgáló személyzet stílusa is. Senkinek nem ajánlom, kerülje el messze ezt az éttermet.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Junius 2015 jartunk itt, megalltunk ebedelni. A napi menu sertes porkolt nokedlival volt. Tul sos volt, de nem enyhen, szornyen sos volt, nemeheto. A ferjem gombas porkoltot rendelt, az pedig szappan izu volt. Tan igy mostak a gombat? . . . A nenike, aki az etelt hozta, csak osszevissza karomkodott hangosan a vendegek elott.

Legnépszerűbb csomagok Fertőrákoson és környékén
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 8.925 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2019.11.27. - 2020.12.20.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.500.- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.31.
Bajor Panzió Aparthotel
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 8.075,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2021.01.02.
Szent András Fogadó
Hidegség
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.467,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.09.12.
Mika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.01.02. - 2020.12.27.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.19.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Viktória Fertőrákos
Hotel Piroska Fertőrákos
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Sopron Hotel Fertőrákos
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Téli akció 2=3
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Kőfejtő Vendéglő FertőrákosX