Isabella LaBrusca

Isabella LaBrusca adatlapja

Regisztráció2016.07.15
Utoljára itt2019.06.17

Átlagos 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Először voltam itt, ha korábban nem áradoznak ismerőseim a helyről, tehát prekoncepció nélkül érkezem, az első benyomásom lehetett volna kedvezőbb is. A bejárat a lógó kapuszárnnyal nem igazán vendégcsalogató. Ezen lehetne még dolgozni! Belépve a pincébe, már a bejáratnál egy kissé izgatott úr fogad (tulaj?
Szörnyű 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Soha, de tényleg soha eddigi életem során nem jártam ilyen borzalom helyen. Az ételek olcsó alapanyagokból kotyvasztott moslékok, normál éttermi áron. Tehát drágán. A hely sivár és piszkos. A kiszolgálás udvariatlan, sőt bunkó. Semmilyen kártyát nem fogadnak el. Magyarország nyugati határán egy valódi zimmerferi.
Gyenge 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Olcsó, mirelit alapanyagokból összedobott vacak étkek. Éhenhalás ellen megteszi. Ár-érték arányban csak jobbak vannak ezen a nem túl nagy településen is. Az élőzene varázsa vitt be ide egyik este. Megbántam. Nem szabad támogatni az ilyen rablóbandákat! Tanuljatok más hibájából, ne támogassátok anyagilag! [moderálva - a szerk.