Massa

Massa adatlapja

Regisztráció2015.07.23
Utoljára itt2020.02.10

Szörnyű 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Csatlakozom az előttem leírtakhoz, a hely borzasztó. Sok helyen jártunk már, de ilyen helyen soha. Belépéskor már nem tetszett amit láttam a felszolgáló személyzet ült a rendetlen asztalnál egyetlen egy sem volt megterítve, majd bekiabáltak a konyhára, hogy "anyu ebédelni akarnak" anyuka ki is kiabált, hogy menjünk csak be.
Szörnyű 2016. június 10.gyerekekkel járt itt
Félév alatt háromszor jártunk az étteremben. Első alkalommal 15 perc után távoztunk, mert a felszolgáló meg sem kérdezte,hogy minek jöttünk ide, ennek ellenére adtunk nekik még egy esélyt. Második alkalommal a pincér is toppon volt és az étel is jó volt. A kellemes tapasztalat után a tegnapi napon megint betértünk, bár ne tettük volna.
Gyenge 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
A tegnapi nap folyamán jártunk a családdal az étteremben. A hellyel semmi bajom, de az ételeknek semmi íze nem volt. A szűzpecsenye száraz volt, a mártások ízetlenek ráadásul négy fajta ételt rendeltünk, de mintha egyet kértünk volna, mert mindegyiknek ugyan olyan volt az íze.