Böngéssz a legfrissebb balatonfüredi értékelések között!

Szörnyű 2024. április 6. 8:38a párjával járt itt
A legjellemzőbb dolog a hideg volt, mindenhol, amin a személyzet kedvessége sem tudott javítani. A legrosszabb a welness részben dolgozó lyukas pólós (talán úszómester) volt, aki a vendégek által becsukott kültéri ajtót rendszeresen kinyitotta. Így a langyos vízből kijövö vendég egyből le is fagyott.
Átlagos 2024. április 1. 10:01a párjával járt itt
Tetszett a szoba tisztasága.
A víz bekészítéssel is elégedettek voltunk.
Ami kevésbé tetszett az az ételek.
Nem találtuk finomnak a vacsorát.
A reggeli omlettben talált tojáshéj sem adott plusz ízhatást.
Kicsit túlzásnak éreztük a fogyasztott italok árát is.
A személyzet kiszolgálását kedvesnek és figyelmesnek tartottuk.
Átlagos 2024. március 31. 4:42a párjával járt itt
A szoba kényelmes volt. Ugyanakkor nagyon kellemetlennek találtuk, hogy a fürdőszoba fala a szoba felé egy elvileg tejüveg volt. Nem volt jó érzés, hogy a wc használata közben a szoba lakója belet, és fordítva. A hibrid étkeztetés kicsit bonyolulttá teszi az étkezést. A sültek esetén illene megkérdezni, hogy milyen formában kérjük.
Kiváló 2024. március 12. 13:27a párjával járt itt
Nekünk kedvencünk. Szuper elhelyezkedésű szálloda,a környék könnyen bejárható. Kényelmes erkélyes szobák,a célnak megfelelő. Reggeli-vacsora amely italfogyaszutassal van, rendkívül kedvező és jó választékú. Reggel lehet úszni,nyáron lehet napozni a medence mellett. Átjáráss van szemben a parkon keresztül a saját strandra. Összességében ár arányban mi nagyon szeretjük.
Hotel Annabella, BalatonfüredHotel Annabella, BalatonfüredHotel Annabella, Balatonfüred
Kiváló 2024. március 11. 16:27a párjával járt itt
Véletlen arra sétálva kerültünk a Karolina kávézóba.Közeledve egy úriember invitált bennünket,megmutatva a kávézót a sütemény ajánlatokat,a reggeli lehetőségeket.Szuper kiszolgálás, különféle kavekkal,italokkal,ételekkel.Legközelebb újra visszatérünk.
Karolina Kávéház & Koktélbár, Balatonfüred
Átlagos 2024. február 28. 23:25egyedül járt itt
Szåmomra zavaró volt pl. Hogy az uszoda, vàrosi uszoda, mindennap hatalmas nagy zsibongas volz, persze ami termèszetes, de ez nekem így màr nem a pihenésól szólt. Az uszodàba a pénztârba lévő hölgyek nyersek voktak. Az ëtterembe lèvő felszolgàló férfi pedig kiemelően kedves volt.