Böngéssz a legfrissebb budaörsi értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 10. 12:25egyedül járt itt
Na jó, beismerem, ebbe a gyorsétterembe csak azért mentem, mert emlékeim szerint itt még nem voltam. De hát milyen elvárásokkal mész egy kínai gyorsétterembe? Na látod, én is ugyanolyanokkal mentem. Éhes vagy, ebédidő, ennél valamit, ennyi. És meg is történt hétfőn. A kültér és beltér viszonylag rendezettebb az átlag kínai büfékhez képest, jó benyomást kelt.
Kincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, Budaörs
Érdekes 2024. március 20. 14:53egyedül járt itt
Nem vagyok paranoiás, de azért mégis. . . ezt a kápolnát sohasem láttam előtte, sem élőben, sem képen. Véletlenül találtam Budaörsön, a Fenyves vendéglőbe mentem, amikor hirtelen felbukkant, közel van hozzá. Persze, hogy kiugrottam, megnéztem, le is fényképeztem.
Starentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, Budaörs