Böngéssz a legfrissebb budaörsi értékelések között!

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Érdekes 2024. április 20. 23:30egyedül járt itt
Ezt a szobrot még akkor találtam, amikor a budaörsi német ótemetőben voltam, a Csulits kápolnánál. A temető sarkán van, abban a tömbben. Nyilván semmi szellemi kapcsolódás a budaörsi svábok és Kossuth Lajos között, de talán itt volt erre alkalmas hely. Mészkőből van, nagyon szép, tisztán tartott köztéri alkotás.
Kossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, Budaörs
2024. április 20. 1:17egyedül járt itt
Miután a Lábaskában ettem valamit Budaörsön, felmerült, hogy járnék az Auchan felé is, és ott talán innék rá valamit meg kávéznék is. . . Ezekről a Starbucks-okról elég változó a véleményem, hol jobban kedvelem, hol nem annyira. Ma éppen jobb napja volt a kávézónak is, meg nekem is.
Starbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, Budaörs
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2024. április 17. 11:49a párjával járt itt
Ajándékba kapott agyaggalamblövészeten vettem részt néhány napja a Budakeszi lőtéren. Kissé aggódtam az esetleges kudarc miatt, mivel ez volt az első próbálkozásom és fiatal koromban voltam katona tartottam a "felsüléstől". Kár volt.
Budakeszi Lőtér, Budaörs
Budakeszi Lőtér válasza
Kedves Vendégünk!

Igazán örülünk, hogy ilyen jól érezte magát nálunk és maradandó, pozitív élményt tudtunk Önnek szerezni.
Köszönjük szépen a kedves értékelést és kollégánk méltatását is.
Szeretettel várjuk Önt máskor is!
2024. április 20., Balda Róbert, igazgató
Kiváló 2024. április 16. 13:21a párjával járt itt
Fantasztikus én régen soha nem ismertem a Don Pepét de ismerősein ajánlották és megszerettem a kedvencem az hogy jó kiadós finom ételeik vannak mert én aztán nagyon szeretek enni.
Érdekes 2024. április 11. 18:37egyedül járt itt
A kápolnát tulajdonképpen itt találtam az ittjartam oldalon, csodálkoztam is, hogy az általam korábban hozott két kápolna mellé hogyan került ide egy harmadik és mit is jelent a neve? Nem bonyolult megtalálni, mert viszonylag közel van a főúthoz és ez ráadásul egy temető, ami még talán érdekesebb is, mint a kápolna maga.
Csulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, Budaörs
Átlagos 2024. április 10. 23:12egyedül járt itt
Hát ez tényleg nem egy nagyon mesélni való eset, tulajdonképpen semmi. Mikor eljöttem három újdonsült kínai barátnőmtől a Kincs Sziget stb. gyorsétteremből, akkor vásárolni mentem a budaörsi Auchanba. És itt rámjött, hogy nem is ittam semmit az ebédhez. Hát akkor itt az ideje.
Coffee Cup - Auchan, BudaörsCoffee Cup - Auchan, BudaörsCoffee Cup - Auchan, Budaörs
Átlagos 2024. április 10. 12:25egyedül járt itt
Na jó, beismerem, ebbe a gyorsétterembe csak azért mentem, mert emlékeim szerint itt még nem voltam. De hát milyen elvárásokkal mész egy kínai gyorsétterembe? Na látod, én is ugyanolyanokkal mentem. Éhes vagy, ebédidő, ennél valamit, ennyi. És meg is történt hétfőn. A kültér és beltér viszonylag rendezettebb az átlag kínai büfékhez képest, jó benyomást kelt.
Kincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem, Budaörs
Érdekes 2024. március 20. 14:53egyedül járt itt
Nem vagyok paranoiás, de azért mégis. . . ezt a kápolnát sohasem láttam előtte, sem élőben, sem képen. Véletlenül találtam Budaörsön, a Fenyves vendéglőbe mentem, amikor hirtelen felbukkant, közel van hozzá. Persze, hogy kiugrottam, megnéztem, le is fényképeztem.
Starentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, BudaörsStarentanz-kápolna, Budaörs
2024. március 18. 17:30egyedül járt itt
Láttam itt, hogy nagyon megosztó a hely, mondanak róla jót is, rosszat is az emberek. Ilyenkor felvetődik, hogy de mégis, mi lehet a dolgok mögött? Nem tudjuk, csak ha kipróbáljuk. Elég eldugott helyen van ez a vendéglő, gondolkodtam, mi esélye van Budaörs másik 50, kiemeltebb helyen található vendéglőjével szemben?
Fenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, BudaörsFenyő Vendéglő, Budaörs