Böngéssz a legfrissebb celldömölki értékelések között!

2024. április 24. 16:10a párjával járt itt
Ami kiváló volt azt fentebb már jeleztem. Hibának tartom , hogy a vendégek esti időtöltésének számító televíziózás nem kielégítő , csak abban az esetben amikor a házaspár mindkét tagja ugyan abban az időben ugyan azt akarja nézni . Ha valamelyikük
mást kíván csinálni / aludni , olvasni / , akkor a TV nem elfordítható ,saját fejhallgatóval nem hallgatható.
Kiváló 2024. április 24. 11:02a párjával járt itt
Nagyon kellemes volt a fogadtatás. A személyzet előzékeny,kedves,szolgálatkész volt. Kellemes meglepetés volt,hogy terasz is volt a szobához. Az időjárás nem kevezett igazán,de gondoskodtak arról,hogy meleg apartman várjon. A fürdőt csak egy ajtó választotta el a hoteltől. Igyekeztek minden kényelmünknek eleget tenni. Minden gördülékenyen ment.
Kiváló 2024. április 14. 13:07barátokkal járt itt
A szállodát kimondottan a gyógyvizes fürdő miatt választottuk, ez teljesen megfelelő is volt. A személyzet nagyon kedves, barátságos. A szálloda egyik helyiségében ( nem a szálloda saját kezelésében! ) lévő játékterem nagyon jó ötlet, csak az üvegfalú helyiségben nem működött a klíma, az ajtót nem lehetett kitámasztani, így kb.
Gyenge 2024. március 30. 4:58a párjával járt itt
Az ételek jók voltak,a pincéreknek fele nem odavaló! A szoba az jó volt,kivéve az asztalnál lévő ülőalkalmatosság! A víz jó volt,de a váll és hátmasszírozó sugár az egyszer sem működött! Kint működött de ott nagyon hideg volt és a víz is koszos volt! A gyógyrészleget megsem tudtam nézni mert olyan volt mint a Karmelita,kordon volt előtte!
2024. március 16. 17:45a párjával járt itt
Személyzet minden tagja nagyon kedves. Ételekkel teljesen elégedettek voltunk. Finom, ízletes. Wellness részleg tágas, kellemes,választékos. Kissé negatív dologgal számunkra a szobában találkoztunk. Tisztaság terén. (rúzsos, fogkrémes poharak. ) (toalett) (ablakok nagyon porosak, függöny koszos, vérfoltos. ) Nagyobb figyelmet fordítani, mert vesznek el az élmény minőségéből.
2024. március 15. 15:28barátokkal járt itt
A legbosszantóbb negatívumként tartom számon, hogy a szálláshely telefonon keresztül elérhetetlen volt. Mivel rendes visszajelzést nem kaptunk a foglalásunkról, szerettem volna megbizonyosodni róla, ezért próbáltam meg telefonon keresztül elérni őket. . . Sikertelenül.
Gyenge 2024. március 8. 15:15barátokkal járt itt
Érkezésünkkor a recepciós nem volt valami barátságos, gyorsan elhadart mindent, gondoltuk a szobában úgyis lesz tájékoztató, de tévedtünk. A későbbiekben azért kérdéseinkre kedvesebben válaszolt. Az étterem személyzete előtt le a kalappal, szuper csapat, kedvesek, segítőkészek voltak.