Böngéssz a legfrissebb kőszegi értékelések között!

Kiváló 2024. április 14. 8:42a párjával járt itt
A szálloda minden dolgozója nagyon segítőkész volt. Szolgálatások választékával is elégedettek voltunk. Kiemelném a központi elhelyezkedését, mely az idősebbeknek fontos. Az autóbusz állomás közelsege tökéletes, hogy a tömegközlekedéssel érkező vendégek kényelmesen fedezhessék fel a környék látnivalóinak gazdag kínálatát .
Kiváló 2024. április 11. 11:31a párjával járt itt
Kedves, segítőkész, felkészült személyzet! A szálloda szép környezetben van. A szoba tiszta volt. Kényelem szempontjából lehetett volna nagyobb. Nekem jobban tetszett vona a fiókos/ajtós éjjeli szekrény a “fém asztal” helyett. Az ételek finomak, választékosak voltak, bár a sütemények “cukrászati” minőségén lehetne javítani.
Kiváló 2024. április 2. 20:48gyerekekkel járt itt
Kifogástalan és barátságos kiszolgálás, az ételekre nem kellett sokat várni és ami a legfontosabb az íze és a tálalás is kiváló volt.
Mindenkinek maximálisan ajánlani tudom, ezt a kedves és hangulatos kis helyet!!!!!
Kiváló 2024. április 2. 8:00gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk - a szoba újszerű, modern - a tisztaság példaértékű - a személyzet kedves, segítőkész - az ételek finomak - tényleg rendben van minden!!
Csak, hogy írjak negatívumot is: A gyümölcsleves sűrű volt, már-már főzelék és nem leves, plusz az alma héját le kellett volna hámozni......
Kiváló 2024. április 1. 21:40a párjával járt itt
Kifogástalan volt minden,kedves és segítőkész volt a vendéglátónk,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2024. április 1. 8:00a párjával járt itt
a szálloda elhekyezkedése remek, csak a főutakon való megközelithetőségének tájékoztatása hiányos.
Az ellátás nagyon finom volt, a személyzet felkészültsége és udvariassága kiemelkedő. A szoba tisztasága szerintünk átlagon felüli /napi takaritás, melyet máshol nem nagyon tapasztaltunk/. A város igazán szép nagyon jó pihenésre, és kirándulásra.
2024. március 29. 6:58a párjával járt itt
Remek elhelyezkedés, Jó ár-érték arány, udvarias, készséges személyzet, tisztaság. A hangulat "retro", olyan vendégek vegyék igénybe, akik kedvelik a nosztalgiát. A félpanziós választék hagyományos, de jó ízű és tökéletesen elegendő. Nyáron még nem jártunk ott, de a klíma és a szúnyoghálók hiánya biztosan zavaró lesz. Kőszeg és a környéke ékszerdoboz hazánk térképén!
Kiváló 2024. március 24. 19:48a párjával járt itt
A portán és az étkezdében sok értékes emberrel találkoztunk, akik nemcsak segitettek mindenben, hanem meghallgatták véleményünket és örömeiket kifejezték pl. ha tetszett számunkra a svédasztalos reggeli-vacsora választéka és minősége. A humán erőforrás szerintünk a Hotel legnagyobb erőssége, így az ott dolgozók megbecsülése,elismerése szerintünk rendkívül fontos.
Kiváló 2024. március 20. 18:09a párjával járt itt
Belépéskor a hatalmas aulában festménykiállítás fogadott minket. Kényelmes kis szobát kaptunk, kényelmes, széles ággyal. A reggeli és a vacsora bőséges volt mennyiséget és választékot tekintve is.
Egy nagyobb medencének örültünk volna még, de a környéken tett kirándulások után megfelelő /és elegendő is/ volt a jakuzzi.
2024. március 17. 8:59a párjával járt itt
Ár-érték arányban nagyon kedvező volt a szállás. A design szoba tiszta és kényelmes volt, tetszett a kőszegi matrica a falon, az ágy kényelmes volt, a tv lehetett volna picit nagyobb. A személyzet kedves volt és segítő kész. A wellnes részleg is tökéletes, egy medencével még tökéletesebb lenne. Szauna szeánsz is volt.