Boszorkánykonyha Kőszeg
9730 Kőszeg, Jurisics Miklós tér 13.

Boszorkánykonyha Kőszeg a térképen

Szállások Kôszeg városában
Wellness csomagok Kôszeg városában

Boszorkánykonyha Kőszeg vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 21.
Az ittjártam értékelése alapján választottuk ezt a helyet. Mivel esős idő volt a kapualjban ültünk le, így ki kellett hagynunk a hely legnagyobb erősségét a teraszt, és az általa adott belvárosi hangulatot. Az ételek italok választéka szerény, az árak viszont nem. A kiszolgálás nem volt valami gyors, fizetéskor keresni kellett a pincért.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
Csak röviden: kellemes hely a kapualjban, finom levesek, ízletes, hatalmas adag főfogások, udvarias kiszolgálás, az árak is teljesen rendben. Kell ennél több?

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
A boszorkányok jól kifőzték. Hangulatos étterem, udvarias, gyors kiszolgálás, pedig telt ház volt. Erdei vadragu levest választottam, amit bográcsban tálaltak. Nagyon finom volt. Másodiknak próbáltam egy könnyű ételt választani, rántott csirkemell brokkoli ágyon tálalva. Akkora adagot adtak, hogy nem bírtam megenni, becsomagoltattam és vacsorára teljesen megfelelt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Kôszegen nyaralva többször is betértünk ebbe a központi fekvésû kedves vendéglôbe. Finom ételeket, bôséges adagokat kaptunk a férjemmel.

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.05.31.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.19.
Hotel Wolf
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.19. - 2022.01.06.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.19.

Szállodák Kőszeg környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Kőszeg
Hotel Wolf Kőszeg
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Kőszeg
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Boszorkánykonyha KőszegX