Boszorkánykonyha Kőszeg

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Boszorkánykonyha Kőszeg vélemények

Kiváló 2023. július 15.családjával járt itt
Ár/érték arányban tényleg kitűnő. Valami elképesztően olcsó volt a napi menü. Azonban a minősége kifogástalan. Megoldották a speciális kéréseinket. A férfi pincér nagyon jópofa. A hely hangulata tényleg családias és baráti. Nagyon jó helyen van, a Jurisics téren a patika múzeum mellett.
2022. június 7.a párjával járt itt
Az ittjártam ajánlása alapján jöttünk ide. Nem egy úri, nem egy elit hely, de sokan vannak nap közben. Szeretem, ha az étteremben vannak helyi specialitások, és itt volt (dödölle). Szintén szeretem, ha én állíthatom össze, mit akarok enni (főétel, köret) és nem a szakács mondja meg mihez mit egyek. Itt is rugalmasan álltak a kérésemnek.
Boszorkánykonyha Kőszeg - EgyébBoszorkánykonyha Kőszeg - EgyébBoszorkánykonyha Kőszeg - EgyébBoszorkánykonyha Kőszeg - EgyébBoszorkánykonyha Kőszeg - EgyébBoszorkánykonyha Kőszeg - Egyéb
Átlagos 2020. augusztus 21.a párjával járt itt
Az ittjártam értékelése alapján választottuk ezt a helyet. Mivel esős idő volt a kapualjban ültünk le, így ki kellett hagynunk a hely legnagyobb erősségét a teraszt, és az általa adott belvárosi hangulatot. Az ételek italok választéka szerény, az árak viszont nem. A kiszolgálás nem volt valami gyors, fizetéskor keresni kellett a pincért.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 18.családjával járt itt
Csak röviden: kellemes hely a kapualjban, finom levesek, ízletes, hatalmas adag főfogások, udvarias kiszolgálás, az árak is teljesen rendben. Kell ennél több?
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
A boszorkányok jól kifőzték. Hangulatos étterem, udvarias, gyors kiszolgálás, pedig telt ház volt. Erdei vadragu levest választottam, amit bográcsban tálaltak. Nagyon finom volt. Másodiknak próbáltam egy könnyű ételt választani, rántott csirkemell brokkoli ágyon tálalva. Akkora adagot adtak, hogy nem bírtam megenni, becsomagoltattam és vacsorára teljesen megfelelt.
Boszorkánykonyha Kőszeg - Étel/italBoszorkánykonyha Kőszeg - Étel/italBoszorkánykonyha Kőszeg - Étel/italBoszorkánykonyha Kőszeg - BelsőBoszorkánykonyha Kőszeg - Belső
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Kôszegen nyaralva többször is betértünk ebbe a központi fekvésû kedves vendéglôbe. Finom ételeket, bôséges adagokat kaptunk a férjemmel.