Böngéssz a legfrissebb makói értékelések között!

Kiváló 2024. április 14. 19:15gyerekekkel járt itt
Booking-on keresztül foglaltuk a szállást, amely felülmúlta a várakozásainkat. Abszolút központi elhelyezkedésű, közvetlenül a fürdőnél található. A ház kívülről jelentéktelen, 60-as évekbeli társasház, azonban maga a lakás teljesen felújított, modern, fiatalos berendezéssel, IKEA bútorok, szürke-piros-fehér színvilággal.
Velnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, MakóVelnök Luxus Apartman, Makó
Érdekes 2024. március 1. 19:05egyedül járt itt
Na, ezt még el kellene mesélnem. . . szóval, jövök-megyek a pusztában, mint egy gondtalan túzok, mert hát az ember mindenre kíváncsi, és az egyik mellékúton felfedezem Bogárzó települést. Közel-távol semmi és senki, azaz dehogynem, nyulak és fácánok szép számmal, őzek ritkábban, de ember egy szál sem 5-7 kilométeres körzetben.
Bogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, MakóBogárzói templom, Makó
Érdekes 2024. március 1. 13:32egyedül járt itt
Ez egy jó svádájú szobor, de tényleg. Kifejezetten jó arányai vannak, eszményi helyen áll, a város középpontjában, mindenhonnan feltűnő, elkerülhetetlen. Hát, hogy Szent István az, azt meg 500 méterről látod. Miért? Mert így képzeljük el, a közös nemzeti tudat ilyenre formálta.
Szent István-lovasszobor, MakóSzent István-lovasszobor, MakóSzent István-lovasszobor, MakóSzent István-lovasszobor, Makó
Érdekes 2024. február 29. 3:23egyedül járt itt
Valahogy ez a második világháborús alkotás sokkal értelmesebb, emberibb, mint a birodalmi típusú első világháborús társa Makón. Ez talán jobban kifejezi a lényeget, a valóságot. Semmi hitegetés, maga a gyászos végkifejlet. Jó a katona póza, nagyon jó, az alkalomhoz illó a tartása. az arckifejezése és átélhető, üzenő.
A bajtársának fejfát állító katona, MakóA bajtársának fejfát állító katona, MakóA bajtársának fejfát állító katona, MakóA bajtársának fejfát állító katona, MakóA bajtársának fejfát állító katona, MakóA bajtársának fejfát állító katona, Makó
Érdekes 2024. február 29. 3:10egyedül járt itt
Elég tipikus ez a kompozíció, a korra jellemző. 1929. az avatás, az egész haza fortyog vagy sír, bosszút szomjazik éppen, a művészek meg gyártják ehhez a varkocsalávalót. Ez a város is megkívánt már 1923-ban egy ilyen típusú monumentet.
Hősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, MakóHősi emlékmű, Makó
Átlagos 2024. február 26. 14:05egyedül járt itt
Nem véletlenül viseli a városi múzeum is József Attila nevét, meg őrzi a vele kapcsolatos anyagot is, szóval ő szervesen része a város történelmének, vagyis az ő személyes történetének szerves része ez a város, tudjuk, ide járt gimnáziumba, itt írta első ismert verseit is.
József Attila-szobor, MakóJózsef Attila-szobor, MakóJózsef Attila-szobor, MakóJózsef Attila-szobor, Makó
Érdekes 2024. február 26. 12:16egyedül járt itt
Erre nem készültem, egyszer csak ott mászott ez a kisfickó. Üde kis cukiság a kisgyerek, egy térkövekből rakott kis dombon négykézlábal, vagy éppen most mászott fel, Herczeg Klára adta a köznek, a város meg megszerette és elnevezte Öcsinek, ő most mindenki Öcsije, és úgy látszik, már nem növekszik, mist Oscar a Bádogdobban.
Öcsi-szobor, MakóÖcsi-szobor, MakóÖcsi-szobor, MakóÖcsi-szobor, Makó
Érdekes 2024. február 26. 0:42egyedül járt itt
Makó egyik nevezetesége (és legdrágább fája) ez a kocsányos tölgy. Sajnálom, hogy nem egy lombosabb időszakában jártam arra, az regélik, hogy rendkívül jó formája van, mondjuk az így is látszik, hogy magasságához képest milyen terebélyes, és Juhász Gyula gyakran pihent meg alatta. Ezt nem láttam, csak olvastam.
Juhász Gyula emlékfa, MakóJuhász Gyula emlékfa, MakóJuhász Gyula emlékfa, Makó
Érdekes 2024. február 24. 0:48egyedül járt itt
Amikor az ortodox zsinagóga kapcsán megtudtam, hogy ugyanez az úr felügyeli, azaz rendelkezik a kulccsal az ortodox temetővel kapcsolatban is, azonnal rácsaptam a lehetőségre. Nem kellett sokáig kérlelni, amerikaiak aznap nem jöttek, én voltam a fővendég, bár szezonon kívül, de aznap rólam is szólt a bemutatható világ.
Jángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, MakóJángori ortodox zsidó temető, Makó
Kihagyhatatlan 2024. február 24. 0:02egyedül járt itt
Ezt a helyet azért meg kellene dicsérni, mert tartalmas nagyon. Nem messze a városközponttól, egy modern épületben foglal helyet, úgy, hogy az udvarán azért népi skanzen is van. (Egyébként beköltözött ide az Espersit-ház anyaga is, mert az a hely most zárva tart.
József Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, MakóJózsef Attila Városi Könyvtár és Múzeum, Makó