Süti Sarok Makó

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Süti Sarok Makó vélemények

Kiváló 2020. október 31.egyedül járt itt
A Makó központjában működő Süti sarok nevű helyen voltam már egy ízben hosszú évekkel ezelőtt, akkor is alapvetően jó tapasztalatokkal gazdagodtam. A beltér hangulatos, a kiszolgálás udvarias, kedvesnek, lelkesnek nem mondanám. Ittam két deci frissen préselt narancslevet, ettem egy ropogós héjú sajttortát, ami kifejezetten finom volt meg egy mákos narancsos tarte-féleséget, az nem győzött meg igazán.
Süti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - Külső képSüti Sarok Makó - Étlap/itallapSüti Sarok Makó - EgyébSüti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - MosdóSüti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - Étel/italSüti Sarok Makó - Étel/italSüti Sarok Makó - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 10.családjával járt itt
Egész véletlenül akadtunk rá. Gondultuk benézünk egy kis sütire. Nem volt túl nagy választék, de ami volt, az ránézésre se hasonlított a megszokott cukrászdai kínálatra. Gyakorlatilag nagyon háziasnak tűntek, ránézésre is, kóstolásra meg főleg.
Maga a kis sütiző nagyon modern, hangulatos, ötletes, olyan hely, ahová jó bemenni.
Süti Sarok Makó - Étel/italSüti Sarok Makó - Étel/italSüti Sarok Makó - Étel/italSüti Sarok Makó - Külső képSüti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - BelsőSüti Sarok Makó - Belső