Böngéssz a legfrissebb siófoki értékelések között!

2024. március 30. 10:50a párjával járt itt
Átlagos szálloda. A szálloda egy labirintus. Többen eltévedtek, mi sem találtuk meg elsőre a szobánkat. A szoba parkettás volt, nem padló szőnyeges, ez kissé zavaró egy wellness hotelben. A wellness hmmm. . . a nagymedence padlója csúszott az algáktól. A "jakuzzi" bemenetele lépcső nélküli, az első fok az ülőpárkány, a második az alja.
Gyenge 2024. március 29. 10:32gyerekekkel járt itt
A foglalásnál külön jeleztük hogy gluténmentes étkezés szükséges a gyereknek. Ők ez válalták de szinte semmit nem tudott a gyerek enni. Reggelinél kapott külön 2 szelet kenyeret és 2 mini péksütit vacsoránál 2 kis szelet desszertet. A svédasztalról szinte semmit nem tudott enni. ETTŐL TÖBBET VÁRTUNK! Biztos hogy nem látogatunk ide többet.
Szörnyű 2024. március 23. 14:52egyedül járt itt
Sajnos nagyon nagy csalódás volt. Hideg volt a víz és a wellnessben a hőmérséklet is. Sajnos a 8 étkezésből talán kettőre mondanám, hogy megfelelő volt. Hideg volt a vacsora és sok esetben íztelen, és sajnos a reggeli nagy része is. Sok vendég esetében emeleteket kell járni, hogy tudjunk étkezni. Ezt meglehetne oldani ha csoportokat alakítannának ki. Így sajnos ez sem válik a hotel előnyére.
2024. március 23. 7:44gyerekekkel járt itt
Szoba - 2007 - nagy tágas szoba ,kényelmes ágy, összességébe tiszta, rendezett. Kilátás kertre nem rossz (nem exrra), de zavaró, hogy nincs elválasztva más szobáktól, így könnyen átlátni egymáshoz. Étkezés - reggelinél kimondottan finom friss péksütik, virsli, tojás, tejbegríz, felvágottak stb. , az ebéd is rendben volt.
2024. március 22. 6:48a párjával járt itt
Magunkra hagytak! Semmit nem mutattak meg. / Felkisérés a szobába, villany működtetés , széf kezelése , hűtószekrény / A széf kezeléséhez mellé kell feküdni annyira lent van , a hűtőt szekrényt csak t haza induláskor találtuk meg , a fürdőkád olyan magas, hogy nehéz kilépni belőle . . .
Kiváló 2024. március 21. 8:24csoporttal járt itt
Ezt írtam a szállodának :
Tisztelt Igazgató Úr ! Kedves szállodai csapat

Ezúton szeretném méltatni a kollégáit , akik a legmagasabb színvonalat tartva láttak vendégül minket. Szeretnénk kifejezni hálánkat és elégedettségünket az önöknél eltöltött idő alatt nyújtott kiváló szolgáltatásokért és vendégszeretetért.
Átlagos 2024. március 18. 18:39barátokkal járt itt
Siófok jó város, bár ebben az időszakban kissé halott volt. A szoba jó volt. A fürdőszoba nem igazán nyerte el a tetszésemet, a szaniter termékek elhelyezése eléggé szűkös sajnos. A félpanzió kicsit lehetne igényesebb, nagyobb kínálat. Az italok nem voltak éppen olcsók és ehhez még jött a 10% . Szerintem nem fair. Összességében jó volt.
2024. március 18. 15:19gyerekekkel járt itt
Az előzetesen olvasott vélemények miatt kicsit tartottam tőle. Végül egészen rendben volt. Ami valóban hagy némi kívánnivalót az az éttermi rész. Jobb szervezéssel javítani lehetne az élményen. Pl. Ha minden ott dolgozó kicsit fürgébb lenne, nem csak egy-két ember próbálná tartani a frontot.
A játszóház nagyon jó volt.

2024. március 15. 23:57barátokkal járt itt
Tettszet:a szálloda összességében,a személyzet segítő készsége,továbbá a wellnes létesítmények.Ami esetleg kifogásolható hogy a reggeli étkezésen kívül még egy pohár vizet sem tesznek ki-mindenért külön kell eléggé magas áron fizetni.
ezen kívül a parkolás nehézkes,de ez sajnos Siófokon mindeütt így van
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 15. 20:38egyedül járt itt
Vagány, nemzetközi légkört árasztó bisztró, pékség és kávézó Siófok Fő terén, a Víztoronynál. Édes és sós péksütemények, szendvicsek és mindenek előtt kitűnő kávé kapható itt. Talán Siófokon itt ittam a legfinomabb kávét, pedig jó pár helyen kóstoltam. Voltak még olasz desszertek, profiterol.
Német-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, SiófokNémet-Olasz Pékség, Siófok