János Vendéglő Siófok Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

János Vendéglő Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2021. július 11.barátokkal járt itt
Isteni ételek, kedves!!!, MAXIMÁLISAN KEDVES személyzet!!!Már a bejáratnál, egy kedves úriember fogadott minket, aki megmutatta a helyünket, amit telefonon foglaltunk..
Egyszerűen, nem találtunk hibát.
Mindent köszönünk!
Gyenge 2021. június 19.a párjával járt itt
Több év alatt több alkalommal jártunk az étteremben. A pincérek már ismerősként üdvözöltek. A minőség a nullával egyenlő lett. Évek óta változatlan étlap, kiszáradt sültek, többször melegített ételek. Amikor reklamáltunk elnézést kértek, mást választottunk az még rosszabb volt. Azt sem kellett kifizetnünk a számlázáskor.
Szörnyű 2019. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás! Rendelés után 10 perccel megkaptuk az ételeket, már itt gyanús volt. . A milánói nem friss, mikróban melegített, száraz, rágós, ehetetlen, a sült krumplival eggyütt. A fizetésre sokáig kellett várni, bár rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A pincér az ajtót támasztotta, a másik ismerőseivel merült élénk csevejbe.
Kiváló 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Nagyon tetszett a vendéglő. Közel volt a szállásunkhoz, jól megközelíthető akár autóval, akár gyalogosan is. Az ételek frissek voltak, nagyon finomak és bőségesek. A kiszolgálás kitűnő volt, gyorsak és kedvesek voltak a felszolgálók. Augusztus elején voltunk, a 36 fokos melegben, de a kerthelyiségben és az étterem belső részén is kellemes idő volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Visszamennénk. . . :)
János Vendéglő Siófok Siófok - Étel/italJános Vendéglő Siófok Siófok - Étel/italJános Vendéglő Siófok Siófok - Étel/ital
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Párommal első alkalommal csak felfrissülni tértünk be egy déli időpontban, nagy kofferrel és utazós ruhában, egy csésze kávé és egy pohár sör kellett csupán. A hely hangulata egyből megfogott, hangulatos jazz zene a háttérben, igényes belső kialakítás, rendkívül barátságos személyzet fogadott.
Gyenge 2016. március 14.a párjával járt itt
Pozitívum: A pincér rögtön üdvözölt minket, a hely hangulata jó, a tálalás szép volt, keveset vartunk az ételre. Negatívum: A párom befejzte az étkezést ugyan, de én még nem, zavaró volt, hogy az ő evőeszközeit elvitték, sürgetve éreztem magam. A legnagyobb gond az volt, hogy az ő ételében is és az enyémben is volt rövid hajszál vagy szőrszál.