Böngéssz a legfrissebb soproni értékelések között!

Átlagos 2024. március 20. 15:54barátokkal járt itt
Már többször voltunk ebben a szálloban! Sajnos mikor ezelőtt voltunk éppen felújítás elött álltak, nem volt fűtés, az ajtó nem záródott , csőtörés miatt nem volt fél napig víz. Gondoltuk, ha felújították kicsit színvonalasabba lett, de nem nagyon, az egyik ágyat keresztbe középre tették a szobába így alig volt hely!
2024. március 19. 7:14a párjával járt itt
A szoba megfelelt, bár egy mini hűtő jó lenne a szobákban. Az erkelyre nem. lehetett kiülni, olyan piszkos volt, és a műanyag székek, mintha nem lettek volna soha tisztítva. Az etelek nagyon jók, és változatosak voltak. A wellnessre mintha kevésbe figyelnének. A víz sosincs feltörölve, csúszós, és a szaunára külön kellett szólni, mert kikapcsolt és nem figyelték. Ezektől eltekintve jól ereztük magunkat, jokat lehetett setálni.
Szörnyű 2024. március 17. 17:35a párjával járt itt
A wellness részleg:A víz hideg wellneshez képest! Az infra szauna és gőzkabin ami értékelhető! A reggeli bőséges svédasztalos a vacsorát nem értékelem! A pincér felszolgálás közben rágózik,a zakó rajtuk szét engedve a csapvizet eladják ásványvíznek! A szoba tisztasága tűrhető igaz ahogy mások is jelezték poloska is járt hozzá!
Kiváló 2024. március 15. 9:00a párjával járt itt
Nem tetszett: A félbevágott banán a reggelinél nem tetszett, nagyon meleg volt a szobában, hideg volt a wellness levegője, a kilátás az ablakból (füstölgő kémény) miatt nem volt kedvünk kiülni a teraszra. Nagyon tetszett: a személyzet készséges volt, a reggeli és vacsora finom volt, a tisztasággal abszolut meg voltunk elégedve.
Átlagos 2024. március 9. 9:42a párjával járt itt
A fürdőszobában a víz nyomás nagyon gyenge. A wellnessben baleset ért, nem csak engem! ! ! A medencébe nem ok nélkül ülnek be oldalról az idősek, a meredek, keskeny fém lépcsőn életveszélyes ott lemenni. Sajnos nem gondoltam erre. Több helyen zuzódasok, véralá futások lettek a lábamon és a karomon. Budapesten orvosi ellátásra kényszerültem.
2024. február 29. 2:58gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzet. A szobák nagyon ellátottak, gyenge minőségnek. Ehhez képest az ár magas. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Az étkezés hullámzó minőségű volt. Kevés választék: 2 leves, 2 főétel. Kevés gyümölcs, kevés zöldség. A kávé nekem ihatatlan volt. A leves sós, eléggé menzás. Kivétel a 2.
Átlagos 2024. február 27. 7:28a párjával járt itt
Megérkezve a hotel parkolójába, konstatáltuk, hogy nagyon szép helyen van. A recepcióhoz érve, kedves fogadtatásban volt részünk. A társalgó és az étterem szín harmóniája üdítő, nekünk tetszett. Az általunk foglalt standard szoba a 4. emeleten, kádas fürdőszobával elég lehangoló volt.