Böngéssz a legfrissebb soproni értékelések között!

Átlagos 2024. április 16. 17:43a párjával járt itt
A szálloda tetszett,szép,jó helyen van,a környezet kiváló. A személyzet szintén minden igényt kielégit,az ellátás tökéletes az ételek minőségileg is és mennyiségileg is nagyon jó volt. A szoba berendezése viszont hagy némi kívánni valót. Nem éppen mai berendezés,a szekrény egy "függönyel behúzható polc",siralmas! De egyébként elfogadható volt !
Kiváló 2024. április 15. 21:12egyedül járt itt
Nagyon tetszett a város, kedvesek az emberek, rengeteg a látnivaló. A szálloda csodálatos környezetben található, a személyzet kedves, az ételek bőségesek és ízletesek. A wellness nagyon kicsi a szálloda méretéhez képest. Az erkélyen jó lenne egy kis asztal, a szobában nincsenek borospoharak. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2024. április 15. 8:58barátokkal járt itt
Csodásan éreztük magunkat, fantasztikus az elhelyezkedése, közel a belváros is és az erdő is. Nagyon kedves a személyzet, nagyon finom ételeket kaptunk. Mi még nem a felújított részen voltunk, ezért a szoba kicsit retro volt, de tiszta, kényelmes és csodálatos kilátással. A felújított rész pedig gyönyörű. . . Nagyon nagyon jól éreztük magunkat! !
Visszavágyunk! Visszatérünk! ! !
Gyenge 2024. április 13. 18:52gyerekekkel járt itt
Sajnos a felújítottnak nevezett részek is lelakottak. (pl. foltos szőnyegek, kopott kilincsek, szakadt székek) Nem gond, hogy retro, a gond azzal van, hogy koszos és büdös. Rossz "alapszag" terjeng, valami tisztítószeré. Étkezéskor a felszolgálók az asztalok között tolják a moslékos lábost és a még étkezők előtt kotorják az ételmaradékokat egybe.
Gyenge 2024. április 13. 12:56a párjával járt itt
Nem akartam értékelni, de sajnos nagyon nem voltam elégedett, már pár perc után láttam a hiányosságokat, szobán belül is! Egy éjjeli szekrény volt, hütő sehol, még egy picurka sem! Idős emberek lévén gyógyszereknek stb. . . A felujitás valóban folyik. fúrás faragás stb Látni nem látni semmit. nem tudom merre van a felujitott rész?
Átlagos 2024. április 3. 13:05a párjával járt itt
Sajnos magánéleti okokból a tervezettnél hamarabb el kellett hagynunk a szállást, azonban néhány dologra felhívnám a szálloda figyelmét:
Érkezéskor a Recepción kaptunk welcome drink-re szóló kupont, amit a szoba elfoglalása után szerettünk volna felhasználni. Valószínűleg a Bárban lévő felszolgáló nem volt előre tájékoztatva a szolgáltatásról, mert elég rosszul reagálta le.
2024. április 3. 8:28a párjával járt itt
A wellness rész kicsi,és a tv ami a szobába volt az is (223) wifit nem használtunk mert van saját korlátlan net. A biliárd asztaloknak is szűk a hely. Egésznapos ott tartózkodást nem hiszem, hogy élveztük volna ezek miatt. De a reggeli és a vacsora mindenért kárpótolt
Egyébként ár érték arányban nagyon jó volt.
Kiváló 2024. március 29. 10:57egyedül járt itt
Sopron gyönyörű város, a buszközlekedés lehetővé tette, hogy felfedezhesem.
A hotel nagyon tetszett, de a velnesz
részleg túl kicsi hozzá képest.
Mivel az időpontot jól választottam meg,
teljes mértékben javamra tudtam fordítani.
Az ételek nagyon finomak voltak.
A személyzet kedves és segitő kész volt.
Gyenge 2024. március 25. 7:42a párjával járt itt
A félig feújított szállodában olyan szobát kaptunk ami a 70-es években volt menő!
A foglaltság mellett lett volna rá lehetőség biztos jobbakra is! A fürdőszoba kritikán aluli volt a kilátás az Lővérek helyett a napkollektorokra es a kiszolgálló épületre nézett. A wellness mendence vize hideg volt Pozitívum, a recepción barátságos fogadtatás,kitűnő ízletes reggeli és vacsora.
Gyenge 2024. március 21. 6:50a párjával járt itt
Hotel sziesztaban voltunk 3nap a családdal.A szállodában ép felújítás zajlik. A szoba egyszerű berendezése van
Nincs hütö .A tv élvezhetetlen. A fürdöszoba atlagos mondhatnám retro