Böngéssz a legfrissebb soproni értékelések között!

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. 17:19 - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a honlapon azt írták Sopron legjobb étterme. Messziről jöttünk, és az ajánló alapján jöttünk ide. Mindhárman ugyanazt kértük. Mindhárman mást kaptunk. Reklomációnkra az volt a válasz, hogy mi rendeltük rosszul. Mindhárman? Máshol elnézést kértek volna és meghívtak volna egy italra, vagy elengedtek volna a számlából egy bizonyos összeget.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 9. 16:10 - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállást nem tudom értékelni mivel, nem szálltam meg csak ebédelni mentem be, 6-8 évvel ezelőtt már jártam ezen a helyen akkor, jó volt, most viszont ettem egy nagyon gyenge, íztelen tartalmatlan vörös lencselevest, közel 900 forintos áron, és egy szintén gyengén ízesített, tócsniba tekert szüzet, 2700ft körüli áron.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4. 11:14
A táj, maga a környezet gyönyörű. A mi szobánk sajnos a "retró" részben volt, ez meg is látszott az árán, de nagyon kórházi jellege volt számunkra. Két éjszakára megfelelő, de egy hetet nem lehet itt eltölteni szerintem. Felújítás alatt volt éppen a szálloda, ezért adtam jó értékelést. A személyzet nagyon barátságos, az étkezések bőségesek.