Böngéssz a legfrissebb tiszafüredi értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 8. 20:29gyerekekkel járt itt
A Villa Lenka ritka dizájnos, kényelmes, szép szállás, gyönyörű kerttel, jó elhelyezkedéssel. Az árak megfelelők. Nekünk az a fontos, hogy legyen egy nagy terem és egy nagy asztal, ahol a család minden tagja le tud ülni, hogy legyen rendesen felszerelt konyha, ahol főzhessek. Ez itt megvolt. Nálam ez 5 pont.
Villa Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, TiszafüredVilla Lenka, Tiszafüred
2024. február 3. 15:37a párjával járt itt
+ szálloda elhelyezkedése a Tisza-tónál és közvetlen környezete , személyzet udvariassága, gyógyvizes medencék a wellness részlegben, bőséges választék reggelinél, vacsoránál

- a kétszemélyes szobában egy db vessző fonott fotel és egy szegényes szék volt, második fotel hiányzott, a szalagparkettát a szoba közepén szemet bántóan nagy hézagokkal rakták le,