Böngéssz a legfrissebb váci értékelések között!

ma, 10:48egyedül járt itt
A Mároki kocsma volt az egyetlen váci egység, ahová tudtam, hogy ismét betérek. Most Utópia van kiírva a cégérre, de semmi nem változott ezt leszámítva. A galériázott beltér remek, hangulatos, rusztikus, erről már írtam a múltkor. A kiszolgálás kedves, szemrevaló ifjú hölgy csapolja a sört, Borsodi IPA-t kértem, simát kaptam, de szó nélkül cserélte.
HBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, Vác
Gyenge tegnap, 22:54egyedül járt itt
Ma ismét betértem a Piaci borozóba. Már rég elfeledtem a 8 évvel ezelőtti élményt, ismét megkérdeztem, hogy ki a kínált borok termelője. Ezúttal a változatosság kedvéért előbb egy gyanakvó kérdést kaptam, hogy mi a probléma ezzel?
Piaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, Vác
tegnap, 22:49egyedül járt itt
Mai váci gasztro-turnémat a vasútállomás melletti Travelben kezdtem. A pult mellett álló hölgy jelezte, hogy meg kell várjam a kolleganőjét, ha sört akarok inni, de azt nem mondta, hogy a pultnál várjak, mert nincs kiszolgálás az asztalnál. Ki van egyébként írva valahová, de az asztaloknál nincs ilyen tábla.
Travel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, VácTravel Kávézó, Vác
Átlagos tegnap, 22:40egyedül járt itt
A Platz nevű helyre ezúttal a lángos felirat vonzott be, amikor éhes vagyok a lángos az, amit a leggyakrabban megkívánok, különösen reggelire. Ez egy kifejezetten olcsó étkezde, a húsételek ára zavarba ejtően kedvező, a lángosról ez nem mondható el, az 990 forintba kerül, ami erős közepes díjszabás.
Kaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, VácKaja Platz, Vác
tegnap, 22:32egyedül járt itt
A Lakomázó srégen szemben működik a Platz-cal, nagyjából ugyanarra a kispénzű közönségre utazik, akik meg akarnak oldani egy kétfogásos ebédet 3000 forint alatt. Igazság szerint persze ide tartozik a többség, hiszen kevesen engedhetik meg maguknak, hogy naponta kiemelkedő étterembe menjenek.
Lakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, VácLakomázó, Vác
tegnap, 22:20egyedül járt itt
Az ember azt hinné, hogy az albán pékségek mind egyformák, vagy szinte egyformák. Nos, a Széchenyi utcai Csocsaj, ahová ma ismét betértem, több szempontból is különbözik a többitől. Sokkal szélesebb a termékválaszték, adnak frissen rendelhető pizzát, aminek a feltéteit a vendég választhatja, és végre ettem egy valóban jó meggyes mákos rétest, melynek mind a tésztája, mind a tölteléke jobb volt a megszokottnál.
Csocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, VácCsocsaj Pékség -Széchenyi István utca, Vác
Kiváló tegnap, 22:08egyedül járt itt
A Farm Burgerbe belépve az első, amit kiszúrtam az a hűtőben pihenő kézműves sörválaszték volt. Fűtőház, Visegrádi és Szent András söröket tartanak, jómagam a visegrádiak Marzen sörét kértem. Továbbá egy kis adag BBQ mártásos csirkeszárnyat, valamint egy kis burgert, ami finom bolt, a szárny nemkülönben.
Farm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, VácFarm Burger Vác, Vác
Kiváló tegnap, 21:52a párjával járt itt
Magyarország egyik úttörő cukrászdája, melyek már a kétezres évek első évtizedében kiemelkedő alapanyagból, magas szintű technológiai tudással, lenyűgöző formatervezéssel megalkotott kreatív süteményeivel a világ élvonalába tartozott. Ha Vácon járok, jellemzően benézek.
Mihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, VácMihályi Patisserie, Vác
Átlagos 2024. március 9. 18:11barátokkal járt itt
Nem azt kaptam amit kértem. Brassóit rendeltem, az összeállítás a következő volt. Sült burgonya tetejére 2x átpirított hús rászórva, mely kemény volt. Semmi szósz nem volt alatta. Ezt nem nevezném brassóinak. Jeleztem a pincér hölgynek miután megkérdezte, hogy ízlett? Nem reagált rá. Na, ezt az ételt nem ajánlom. Ide biztos nem megyek többet és nem is ajánlom.
Érdekes 2024. március 3. 18:43gyerekekkel járt itt
100 km 2 keréken, 2 nap alatt. A Váci oda-vissza biciklizés 55 km-ét bemelegítésnek szántuk a másnapi kihívásra. Vácra menet megálltunk: a Váci tanösvényen. Az egykor szebb napokat megélt tanösvény sajnos romos állapotban van. Kalandosabbaknak ajánlott. Ettől csak még vadregényesebb, a gyerekek élvezték a kihívást, önálló felfedezés örömét.
Váci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, VácVáci Ártéri Tanösvény, Vác