Galya-bisztró Galyatető

Galya-bisztró Galyatető
Galya-bisztró GalyatetőGalya-bisztró Galyatető
Galya-bisztró GalyatetőGalya-bisztró Galyatető

Galya-bisztró Galyatető bemutatkozása

A Galyatető Turistacentrum része a Galya-bisztró is, ahol frissen készült kiadós és tápláló ételekkel várják a vendégeket. Kínálatukban szerepelnek hagyományos, tájjellegű ételek, mint például a vadragu sztrapacskával, de a modernebb ízek kedvelőire is gondolnak óriás hamburgereikkel, melyeket szarvasból készítenek.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Kedvezményes tavaszi pihenés
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Galya-bisztró Galyatető vélemények

Gyenge 2018. július 28.a párjával járt itt
A pultnál álló úr tudálékos, flegma, nincs tisztában a kávék fogalmával. Latte machiato helyett risrettót kaptunk tejhabbal a legkisebb csészében, amikor ezt szóvá tettük, nem érdekelte, sőt, még jobban tudta, mint az egész világ.
A levesek finomak, a főétel erős közepes.
Biztos, hogy nem megyünk vissza többet.
Kiváló 2018. február 4.gyerekekkel járt itt
A legfontosabb, hogy a hely egy osztrák hüttéhez hasonlóan működik, vagyis a pultnál kell rendelni / fizetni, aztán helyet foglalunk és kihozzák az ételt az asztalunkhoz (remélhetőleg van szabad asztal). A felszolgálok lányok nagyon kedvesek és segítőkészek, az ételek finomak (jó adag), mi Tárkonyos vaddisznó ragulevest és Juhtúrós sztrapacska mangalicapörccel és lilahagymával ettünk.
Kiváló 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Semmi feltűnő? Tulakdonképen véletlenül tévedtünk be a rossz időben. Egy kis pihenő helyett leragadtunk és degeszre ettük magunkat. Szerény, de igényes berendezés az ebéd pazar és kiadós. Kitünő pihenő turistáknak, kirándulóknak. Érdemes kipróbálni. Egy kihagyhatatlan hely. Máskor is eljövünk.
Kiváló 2017. augusztus 15.egyedül járt itt
Galyatetőn nem a pár perccel korábban megmászott kilátótól - a légszomjtól - akadt el a lélegzetem, hanem a közelmúltban felújított és kicsinosított Galyatető Turistacentrumtól. A parkoló szélén, a Nagyszállóval szemben található, mellette indul a rövid sétaút a kilátóhoz, amiből vadiúj, építészeti díjnyertes turistaszállást kreáltak.
Galya-bisztró Galyatető - Külső képGalya-bisztró Galyatető - Külső képGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - MosdóGalya-bisztró Galyatető - MosdóGalya-bisztró Galyatető - MosdóGalya-bisztró Galyatető - EgyébGalya-bisztró Galyatető - Étel/italGalya-bisztró Galyatető - Külső képGalya-bisztró Galyatető - Külső képGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - Étlap/itallapGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
A szemközzi szállodából atugrottunk 1 fincsi kavéra és sütire megujult turista szállás épületébe nagyon jó lett vagány fiatalos modern egyszerü de nagyszerü a pultnál lehet rendelni van minden ami 1 hideg télben jó borok rövidek stb en nagyon pozitivan értékeltem hogy volt laktozmentes tej is a kavéhoz .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 28.barátokkal járt itt
A barátokkal kerékpártúrán voltunk a Mátrában, ahol útba ejtettük Galyatetőt, mivel mindenképp meg szerettük volna nézni a néhány hete átadott Turistacentrumot. A hely nagyon igényes, modern és átgondolt. Az udvaron kerékpármosó, bent sok ingyenes mobiltöltő, mikrohullámú sütő, mosogató is várja a turistákat.
Galya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - Étel/italGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - BelsőGalya-bisztró Galyatető - Belső