Hegyi Kisvendéglő Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 11.

Hegyi Kisvendéglő Galyatető a térképen

Szállások Galyatetô városában
Wellness csomagok Galyatetô városában

Hegyi Kisvendéglő Galyatető vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Egy szép téli napon, 2018 jan. 15-n kirándulást követően tértünk be párommal a Hegyi Kisvendéglőbe. A hely hangulatos, cserépkályha ontja magából a meleget, igazi kis hegyi menedék. Nagyon barátságos a kiszolgálás, az étel amit rendeltünk (sült pisztráng+köret+italok) jól eltalált, finom, ízletes volt az adag férfi embernek is teljesen megfelelő.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Nagyobb társasággal tértünk be ide az napsütötte őszi szombaton. Mint az várható volt, a környék tele volt turistákkal. Déltájt ezt a helyet választottuk maguknak. Asztal került is, nem is rossz, nem is kényelmetlen. Az ételválaszték érdekes volt, remek gombalevest ettem, később pedig bécsi tálat és azzal is meg voltam elégedve.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Augusztusban voltunka Hungest Hotel Galyában ahol reggelit és vacsorát kaptunk. Így első napon meglátogattuk a közeli kisvendéglőt ebédelés céljából. Hát mit ne mondjak egyedül a személyzet kedvessége ami megfogja az embert. Az egy személyes ételadagok megfelelő mennyiségűek, de a kétszemélyes tál kb pont akkora mint az egy személyre kivitt adag, csak az ára háromszoros.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Sziasztok! Az utóbbi 3 évben október végén látogattunk el Galyatetőre a családdal egy hosszú hétvégére. A szállóban bőséges reggeli és vacsora ellátást kaptunk. Amíg a család a délutáni sziesztát töltötte én átugrottam egy kis ebédre a vendéglőbe. Első nap bécsi szeletet választottam petrezselymes burgonyával sörrel és unicummal :).

Alfoto TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Galyatetőn a hotelben volt a bázisunk egy hosszú hétvégére. Az egyik rövid kiruccanásunk a kilátóba vezetett, közvetlen a Hegyi Kisvendéglő mellett. Már odafelé menet is csábított a "házi rétes" kiírás,ezért visszafelé le is teszteltük a rendszert. A teljes repertoár és a kiszolgálás nem lett leellenőrizve, mert a hotel konyhája jól tartott bennünket, de a rétesért megérte megállni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Múlt szombaton Kékestetöre indultunk. . sajnos biciklisverseny miatt le volt zárva. . hát irány Galyatetö. . és ott életem legrosszabb választása. . a Hegyi Kisvendéglö. Messziröl hivogatonak és barátságosnak tünt. . hát nem volt az. Kimért szénsavas üditöitalok. . szénsav nélkül, langyosan. .

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a párommal Galyatetőn. A hotel étterme kiváló volt, mind az ételeket tekintve mind a kiszolgálást. Egyik nap gondoltuk,hogy átnézünk a szembe lévő Kis Hegyi Vendéglőbe (mivel igen jó véleményeket olvastunk interneten). Amikor a vendéglőbe bementünk, mélységes csalódás ért minket. . .

Legnépszerűbb csomagok Galyatetőn és környékén
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.10.25.
Hunguest Hotel Flóra
2020.06.01. - 2021.06.02.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.

Szállodák Galyatető környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Galyatető
Panoráma Hotel Noszvaj Galyatető
Hotel Villa Völgy Galyatető
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

Hegyi Kisvendéglő GalyatetőX