Fogadó a Táncoló Kecskékhez Galyatető

Hunguest Saliris Egerszalók

Fogadó a Táncoló Kecskékhez Galyatető vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
A panzió már belülröl fel van ujítva és most tart a külsö höszigetelés. Az ágy kénylmes. Van egy pár apróság amit még majd el kell távolítani vagy kibövíteni pl. a fürdöszobában nem folyik el rendesen a víz a zuhanyfülkéböl, és nem teljesen zárt, nincs pipere tartó, a zuhany elött a ledobott "rongydarab" nem higienikus.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Kerestünk egy hangulatos helyet az unokákkal, ahol kellemes körülmények között megebédelhetünk egy augusztusi hétköznapon. A név alapján választottuk az éttermet. Lehet, hogy a hétköznap, vagy a kánikula tette, de alig lézengtek a környéken. A pincér hölgy nagyon kedves volt, és igyekezett, de egy kicsit "szét volt csúszva".
2016. november 15.családjával járt itt
Egymás után 3. éve töltünk egy hosszú hétvégét októberben Galyatetőn a családdal. A szállásunk egy hotelben volt [moderálva - a szerk. ], de minden évben ellátogattunk egy ebédre ebbe a tuti kis fogadóba. Csak jót tudok irni. Étel ital kiszolgálás a hely hangulata. A legfinomabb csapolt pilseni sört minden évben itt fogyasztom :)
Kiknek ajánlom? Mindenkinek aki Galyatetőn tölti a pihenését.
Jövőre visszatérünk!
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Családunkkal elég sok helyen megfordultunk már, de nyugodt szívvel mondhatom, hogy ez a fogadó a legjobb helyek egyike! A szobák tiszták és kényelmesek, a személyzet segítőkész és barátságos, az ételek pedig nagyon finomak és kiadósak voltak. Köszönünk szépen mindent az üzletvezetőnek, Lacinak is, aki mindent megtett azért, hogy jól érezzük magunkat.
Reméljük egyszer még visszatérünk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Kedves vendéglátó fogadott Bennünket. Nagyon finom vacsorát, és reggelit kaptunk a személyzettől, akik szintén nagyon kedvesek voltak. Köszönjük a kedvezményes belépőt a fürdőbe! Szép szobát, kényelmes helyet kaptunk, így a Kék Túrát is nyugodtan folytathattuk másnap reggel. Mindenkinek ajánlani tudom ezt a helyet! :)
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Ez a szálloda alegjobb,ahol idáig voltunk,az ellátás, a szoba minősége,a személyzet is nagyon kultúrált volt,bármit kérdeztünk,szívesen válaszoltak,akármilyen kérdésünk volt,sőt még útbaígazitást is adtak,elmondták azt is ,hogy a környéken milyen látnivalók vannak,ajánlom másoknak is,mert biztos,hogy nem fognak csalódni,és máskor is visszatérnek.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Mi idén 2x voltunk, pünkösdkor és augusztusba a kisfiúnkkal. Családias körülmények és kiszolgálás fogadott minket. Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel a kiszolgálás a környezet mind mind kifogástalan volt. A szoba is megfelelt a leírtaknak. A környezet is mesés az év bármely szakában.
Fogadó a Táncoló Kecskékhez Galyatető - Külső képFogadó a Táncoló Kecskékhez Galyatető - VendéglátásFogadó a Táncoló Kecskékhez Galyatető - Külső kép
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Tökéletes hely pihenéshez, túrázáshoz, a személyzet kedves és barátságos, igyekeznek a vendégek kedvében járni. A konyha látványkonyha és szép tiszta, ellátás bőséges. Az étterem, és a szobák is takarosak, tiszták. A szállás igen könnyen megtalálható.
Aki aktív pihenésre vágyik az bátran keresheti.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Tavaly nyáron több alkalommal is töltöttünk itt pár napot a párommal és minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A szálláshely a lehető legideálisabb helyen az erdőszélén, csendes, szép környezetben található, hangulatos kerttel és terasszal.