Döner King Török Étterem Gödöllő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Döner King Török Étterem Gödöllő vélemények

2017. április 6.egyedül járt itt
Tipikus török gyorsétterem a belvárosban, könnyen megközelíthető helyen. A török büfékben megszokott kínálatot találjuk: döner vagyis gyros (itt csereszabatosan használják mindkét megnevezést), tejberizs, baklava, padlizsános-zöldséges húsos egytálételek. A pultnál kell rendelni és fizetni. Bent pár asztal és szék, a bejárat előtt szintén.
Döner King Török Étterem Gödöllő - Külső képDöner King Török Étterem Gödöllő - EgyébDöner King Török Étterem Gödöllő - Egyéb
2017. március 15.a párjával járt itt
Egy hétköznap délelőtt voltunk ügyet intézni Gödöllőn, máshová készültünk menni ebédelni, de véletlenül felfedeztük a kis török kajáldát. Nagyon finom, jóízű volt a gyros (vagy döner? ), hozzá köretnek a török rizs, saláta. Együtt egy finom, kompakt ebéd volt. Előnye, hogy gyorsan elkészült minden, és szerintem kb.
2016. július 9.egyedül járt itt
Az étteremre a „vak tyúk is talál szemet” módszerrel bukkantam. Volt még fél órám a HÉV indulásáig, fáradt voltam és éhes, nem volt kedvem éttermet keresgélni. Így az állomás közelében lévő üzletház felé vettem az irányt, remélve, hogy ott lesz valami étkezési lehetőség. Volt is, az épület hátsó frontján.
Döner King Török Étterem Gödöllő - Külső képDöner King Török Étterem Gödöllő - Étel/ital