2100 Gödöllő, Rét u 1/a

Téli kert - max. 50 fő
Visa, Amex, SZEP kártya
Dreher Classic

Napsugár Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Napsugár Étterem Gödöllő Blaha városrészében 1983 óta fogadja vendégeit, házias, magyaros ízvilágú ételekkel és különleges fogásokkal. Étlapunkról a magyar gasztronómia klasszikusain túl nemzetközi, modern konyhák ételeiből is kedvére válogathat.
... Tovább >>

Konyhánkban elkészített fogásaink egyaránt kielégítik az ínyenc húsevők, a vegetáriánusok, a hagyományos ízvilágra vágyók, valamint a különleges étrendet igénylő vendégeink igényeit is. Éttermünk ideális helyszín családi eseményekre, ballagásokra, évfordulókra, születés- és névnapi ünneplésre, valamint osztálytalálkozókra. A földszinten három, az emeleten egy vendégfogadó rész található, melyből három szeparálható. Magas színvonalon, teljes körű lebonyolítással megszervezzük esküvőjét, céges rendezvényét – akár külső helyszínen is.

Az elmúlt évekre visszatekintve töretlen lelkesedéssel örvendünk új vendégeinknek ugyanúgy, mint visszajáró vendégeinknek. Bízunk benne, hogy kínálatunkban mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételeket és italokat. Köszönjük, hogy megtisztelnek minket látogatásukkal és jó étvágyat, kellemes időtöltést kívánunk Önöknek!

Napsugár Étterem Gödöllő képei

Szállások Gödöllô városában
Wellness csomagok Gödöllô városában

Napsugár Étterem Gödöllő vélemények

Miska TOP szállásértékelő
2020. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 29.
Nem akartuk a Karácsony előnapját a konyhában tölteni, ezért úgy döntöttünk, hogy idén rendelünk valahonnan. A Gödöllői Napsugár étterem mellett döntöttünk. Hercegnő tálat, valamint töltött káposztát rendeltünk. Az ételek mennyisége bőséges volt. Az ár érték arány nagyon jó. Nagyon finom volt, csak ajánlani tudom. Máskor is vissza fogunk ide térni.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Régóta járunk az étterembe, és bár voltak személyi változások, a színvonal maradt számunkra kiváló szintű. A svéd asztal a kedvencünk, mert sokrétű, a háziastól kezdve a modernebb fogásokig, mindenki találhat magának valót. Finomak az ételek, nagy a választék, jó hangulat és kiszolgálás, más nem is kell! Ajánlom!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A 2019. február végi Napsugár látogatásunk élménye merőben eltért igen rossz irányban a januári élményünktől. A rántott hús szelethez, a báránycsülökhöz és a többi ételhez feltálalt sült burgonya gusztustalanul ízetlen volt. Teljesen átázott állaga miatt reklamáltunk. A felszolgáló hölgy javaslatát elfogadva egy tányéron már megfelelő minőségű burgonya köretet kaptunk.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm ajánlása alapján választottam ezt az éttermet. Kívülről is, de belépve is nagyon szép. Világos és sok növény is van, de ezek elhelyezése nem zavaró, hanem üdítően hat a hangulatra, melyet az élő zene csak emel. Az étlap nagyon bőséges, különleges fogások is vannak az ínyencek számára.

2017. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csak legekben tudok beszélni az ételekről, a pincérekről ilyen udvarias emberekkel rég találkoztam .Szinte lesték a kívánságunkat. Az étterem gyönyörű, tiszta,hangulatos. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi svédasztalos ebédet kértünk nagyon nagy választék volt. Köszönjük!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 6 látogató hasznosnak vélte
A korábban már értékelt étterem mellett másik kedvenc gödöllői helyünk a Napsugár. Hétvégén be lehet fizetni „annyit ehet, amennyit bír” jellegű svédasztalos ebédre, nagyon jó levesek, hidegkonyhai készítmények, pörkölt jellegű készételek, rántott dolgok vannak és többfajta desszert.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 20-án jártunk 11 fővel /ebből 3 gyermek/ az étteremben. Mi a rendeléses ebéd mellett döntöttünk,de a svédasztalos megoldást is választhattuk volna. Minden igényünket megoldották. Nagyon finom volt minden étel,pedig szinte mindenki mást rendelt. Gyors volt a kiszolgálás. Nem sürgettek az elmenetellel sem,pedig elég sokáig időztünk.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A weboldalon található értékelések alapján döntöttünk az étterem mellett, egy születésnap megünneplésére. Nagyon barátságos, kellemes helyszín. A személyzet nagyon barátságos és figyelmes. Kifejezetten odafigyelnek a vendégekre! Szinte éppen csak letettük az evőeszközt, és már el is vitték a tányérunkat. Svédasztalos fogyasztásunk volt.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy eljegyzési ebéd alkalmából voltunk ismét ezen a hangulatos és színvonalas helyen. Az ételek, italok a figyelmesség osztályon felüli, a környezet családias. Ez az étterem a legrégebbi gödöllőn és környékén, de a színvonal, a tulajdonos hozzáállása a vendégekhez az ugyanolyan mint a kezdetekben. Csak ajánlani tudom mindenkinek, itt süt a nap!!!!!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nemrég volt a fiam elsőáldozása és utána egy kis ebédet terveztünk, amire a Napsugár éttermet választottuk. Svédasztalos fogadás várt minket, pont olyat kerestem, ahol egy befizetett összeg után korlátlanul fogyaszthatunk. Nem csalódtunk, minden nagyon finom volt, változatos volt a kínálat, és a zene is nagyon kellemes volt.

Legnépszerűbb csomagok Gödöllőn és környékén
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 17.199,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.536 - 32.594,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
2 nap/1 éjszaka 10.447 - 19.153,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.05.31.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.282,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.706 - 24.376,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.706 - 33.430,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.28.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.710 - 26.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.

Szállodák Gödöllő környékén
Hotel Aquarell Gödöllő
Tó Wellness Hotel Gödöllő
Abacus Business & Wellness Hotel Gödöllő
Pünkösd (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)

Napsugár Étterem GödöllőX