Gödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő

Gödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő
Gödöllői Erdészeti Arborétum GödöllőGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő
Gödöllői Erdészeti Arborétum GödöllőGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő

Gödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő bemutatkozása

Gödöllőre nem csak a kastély miatt érdemes ellátogatni, hanem a levésbé ismert, de annál szebb Gödőllői Arborétum is megér egy látogatást. Az erdészeti növénygyűjtemény különlegessége, hogy a fafajokat a velük kialakult társulásokban, erdőszerűen, a jellemző lágyszárú szint, cserjeszint kíséretében láthatják a látogatók.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Gödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő vélemények

Kihagyhatatlan 2024. március 15.gyerekekkel járt itt
Szép, gondozott, tiszta az erdő.
A játszótér nagyon tetszett a gyerekeknek.
A belépő 2 felnőtt + 3 gyerek 2000 Ft, nyugdíjas vagy diák jegy 500 Ft.
Jókat lehet sétálni.
Sajnos a kisvasútat megszüntették.
Ajánlom mindenkinek a látogatást.
A parkolás ingyenes, a bejáratnál van egy kertészet, sok szép virággal.
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Csendes környezet, jó kikapcsolódási lehetőség Igényes, rendben tartott park! Felnőttnek és gyereknek egyaránt szuper program. Modern, rendezett a játszótér. A kisvasút külön élményt nyújtott, a múzeumot is érdemes megnézni, van lehetőség parkolni ingyen, van egy kertészet ahol vásárolni lehet kézműves termékeket.
Gödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - EgyébGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - EgyébGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - EgyébGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - EgyébGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - EgyébGödöllői Erdészeti Arborétum Gödöllő - Egyéb
Érdekes 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Aki szereti nem túl mesterséges és kiépített arborétumokat, annak mindenképp tetszeni fog ez a hely. Ingyenes parkoló és ingyenes belépés. Az arborétum előtt egy kis kertészet is található, aranyos gomba házikóval.