Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd

05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd vélemények

Szörnyű 2015. november 10.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt már jártam itt,akkor nagyon finomat ettünk jó áron. Azóta sajnos nagyot változott a hely. Az ebédet viszonylag hamar kihozták,talán ez az egy pozitívum. Az asztal nem volt makulátlan tiszta és tele volt léggyel a helyiség. A birkapörkölttel talán egy kisebb étvágyú gyerek jól lakik,egy felnőtt semmiképp.
Szörnyű 2014. augusztus 11.családjával járt itt
A Gault Millau 2014-es könyve alapján először ez év januárban kerestük fel a helyet, amikor maximálisan elégedettek voltunk: valóban az egyik legjobb hazai birkagulyást, birkapörköltet kóstoltuk, a desszertek is rendben voltak, kiemelkedő a mangalica termékek kínálata. Ehhez képest a tegnapi (08. 10.
Nagylaposi Birkacsárda válasza
Kedves A. I. !
Nagyon szomorúan olvastam negatív véleményét éttermünkről. Rettentően sajnálom, hogy ilyen tapasztalatokkal távoztak tőlünk, és azt is, hogy nem volt lehetőségem személyesen reagálni aznap reklamációjukra.

A kollégáim egyébként jelezték még aznap este, hogy volt egy négyfős társaság, akik elégedetlenek voltak.
2014. augusztus 16.,
Gyenge 2014. július 16.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt többször is megfordultunk ebben a csárdában, majd 1-2 év kimaradt. Célirányosan ezt a helyet választottuk ki egy családi összejövetel számára. Nagy a valószínűsége, hogy egyhamar nem fogunk visszavágyni. Maga a hely, hangulatos, a tisztasággal sincs semmi gond, de nagyon sokat kellett várni az ételekre, egyikőnknek nem jutott leves, hideg volt az étel, kevés és ízetlen.
2016. november 17., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal tervezetten egy csapatépítő tréningről hazafelé tartva álltunk meg ebédelni. Előre leadott rendelésünk volt, nem kellett sokat várnunk. A hely ténylegesen a csárda hangulatot szolgálja, az alföldi "értékek" bemutatása mellett. Orjaleves finom volt, Birkapörkölt sósburgonyával remek, a pohárkrém is ízletes volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2013. szeptember 26.családjával járt itt
Az eleve jó ajánlólevél egy vendéglőhöz, ha saját tenyésztésű állatok húsát dolgozzák fel. S az is, ha a felvágott házi készítésű. A Birka csárdában nem is álltunk ellen a csábításnak, felszerelkeztünk jóféle disznóságokkal, helyben készült „házi” kolbásszal, „házi” szalámival Tokajba menet.
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Belső
Kiváló 2019. augusztus 31.barátokkal járt itt
Azon ritka helyek egyike, ahová visszajárunk. Eddig minden bent foglaltunk helyet, legutóbb kiültünk a teraszra, mely az épület háta mögött van, a főút zajától elzárva. Babgulyást rendeltünk szürkemarhával és füstölt mangalica csülökkel. Sűrű, tartalmas, kifejező ízű lében jó állagú babot, ízletes húsdarabokat és csülökkockákat kaptunk.
Kiváló 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a birkaételeket. Én sztapacskával a Feleségem főtt burgonyával fogyasztottuk a birkapörköltet.
Fenséges volt
Az étterem igazi csárda hangulatu.
Nagyon udvarias személyzettel.
Kiváló 2017. június 12.barátokkal járt itt
A Birka csárdában több éve voltunk először, kifejezetten jó élmény volt. Azóta megfordultunk itt még jó párszor, legutóbb tavaly nyáron. A viszonylag rövid étlapot, mely a magyar konyha klasszikusait nyújtja, nagyjából végigettük a babgulyástól a töltött bordán át a palacsintáig, a hagymás rostélyostól a különböző pörköltekig.
Kiváló 2015. december 18.barátokkal járt itt
A parkolója senkit ne tévesszen meg, mert belül remek környezet várja, kulturált - aránylag gyors - kiszolgálás. Ízléses tálalás, frissen készült ételek. Az adag éppen elég volt, bár - hasonló csárdák alapján - nagyobbat vártam. Figyelmes személyzet, tisztaság mindenhol. Az árak érték arányosak. Ide máskor is visszatérünk!
Kiváló 2015. november 22.barátokkal járt itt
Egy környékbeli ajánlotta ezt az éttermet, hogy nagyon jól főznek. Már kívülről is tetszett a hely, nagyon szeretem a csárdákat. Alföldön járva szerettünk volna egy jó birkapörköltet enni, ezért nagyon örültünk, amikor az étlapon megláttuk. Mindketten birkapörköltet kértünk, egyiket dödöllével, másikat sztrapacskával.
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/ital
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd a térképen
5502 GyomaendrődNagylapos, V. ker. 289.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar