Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd

Hunguest Hotel Gyula
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 31.barátokkal járt itt
Azon ritka helyek egyike, ahová visszajárunk. Eddig minden bent foglaltunk helyet, legutóbb kiültünk a teraszra, mely az épület háta mögött van, a főút zajától elzárva. Babgulyást rendeltünk szürkemarhával és füstölt mangalica csülökkel. Sűrű, tartalmas, kifejező ízű lében jó állagú babot, ízletes húsdarabokat és csülökkockákat kaptunk.
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Belső
Kiváló 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a birkaételeket. Én sztapacskával a Feleségem főtt burgonyával fogyasztottuk a birkapörköltet.
Fenséges volt
Az étterem igazi csárda hangulatu.
Nagyon udvarias személyzettel.
Kiváló 2017. június 12.barátokkal járt itt
A Birka csárdában több éve voltunk először, kifejezetten jó élmény volt. Azóta megfordultunk itt még jó párszor, legutóbb tavaly nyáron. A viszonylag rövid étlapot, mely a magyar konyha klasszikusait nyújtja, nagyjából végigettük a babgulyástól a töltött bordán át a palacsintáig, a hagymás rostélyostól a különböző pörköltekig.
2016. november 17., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal tervezetten egy csapatépítő tréningről hazafelé tartva álltunk meg ebédelni. Előre leadott rendelésünk volt, nem kellett sokat várnunk. A hely ténylegesen a csárda hangulatot szolgálja, az alföldi "értékek" bemutatása mellett. Orjaleves finom volt, Birkapörkölt sósburgonyával remek, a pohárkrém is ízletes volt.
Kiváló 2015. december 18.barátokkal járt itt
A parkolója senkit ne tévesszen meg, mert belül remek környezet várja, kulturált - aránylag gyors - kiszolgálás. Ízléses tálalás, frissen készült ételek. Az adag éppen elég volt, bár - hasonló csárdák alapján - nagyobbat vártam. Figyelmes személyzet, tisztaság mindenhol. Az árak érték arányosak. Ide máskor is visszatérünk!
Kiváló 2015. november 22.barátokkal járt itt
Egy környékbeli ajánlotta ezt az éttermet, hogy nagyon jól főznek. Már kívülről is tetszett a hely, nagyon szeretem a csárdákat. Alföldön járva szerettünk volna egy jó birkapörköltet enni, ezért nagyon örültünk, amikor az étlapon megláttuk. Mindketten birkapörköltet kértünk, egyiket dödöllével, másikat sztrapacskával.
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Külső képNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - BelsőNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/italNagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd - Étel/ital
Szörnyű 2015. november 10.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt már jártam itt,akkor nagyon finomat ettünk jó áron. Azóta sajnos nagyot változott a hely. Az ebédet viszonylag hamar kihozták,talán ez az egy pozitívum. Az asztal nem volt makulátlan tiszta és tele volt léggyel a helyiség. A birkapörkölttel talán egy kisebb étvágyú gyerek jól lakik,egy felnőtt semmiképp.
Kiváló 2015. május 16.családjával járt itt
Mindig nagyon jókat szoktam ott enni! Kiváló ételekkel várnak minket, és kedves a kiszolgálás is. Úgy tudom a tulaj saját terméséből és állatállományából vannak az ételek, ami ha így van akkor nagyon példaértékű. További sok sikert! Valahogy kellene hogy híreszteljétek magatokat, mert van mire büszkének lenni!
Kiváló 2015. május 3.családjával járt itt
Nagyon sokszor elmentünk a csárda mellett, mígnem egyszer rászántuk végre magunkat, hogy beüljük egy ebédre. Nagyon jól döngöttünk! Alföldi viszonylatban kimagaslóan jó minőség és ízvilág várt minket. Az adagot nem a szokásos, csárdákban megszokott méretűek (amiket legtöbbször képtelenség megenni), egy leves+második kombó szerintem a kisétkűeknek is lecsúszik.
Kiváló 2014. augusztus 18.családjával járt itt
A hétvégén jártam a csárdában, már sokadjára és nem utoljára. Minden alkalommal igyekszem a táblán lévő ajánlatot választani. "mangalicapofa sütőtökös gerslivel" volt most az ajánlat! A szokásos bodza üdítő -amit mentalevéllel és citromszelettel kaptam mint mindig és most is nagyon finom volt- után érkezett a főétel!
Nagylaposi Birkacsárda Gyomaendrőd a térképen
5502 GyomaendrődNagylapos, V. ker. 289.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar