Mátra Libegő Gyöngyös

Mátra Libegő Gyöngyös
Mátra Libegő GyöngyösMátra Libegő Gyöngyös
Mátra Libegő GyöngyösMátra Libegő Gyöngyös

Mátra Libegő Gyöngyös bemutatkozása

2019-ben kezdte meg működését  a felvonó,  ami a Sástót, hazánk legmagasabban fekvő tavát köti össze az Oxygen Adrenalin Parkkal 500 méteres útvonalán. A 7 perces úton a mátrai panorámában gyönyörködhetünk, és ezalatt az idő alatt 50 méteres szintkülönbséget teszünk meg.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Mátra Libegő Gyöngyös vélemények

Érdekes 2022. augusztus 22.barátokkal járt itt
3 évvel ezelőtt, 2019 májusában nyitott meg a libegő, amelyet Sástói libegőnek is neveznek. A 24-es út felett áthaladó libegő az Oxygen Adrenalin Parkot köti össze a Sástóval. A libegő alsó állomása a tó melletti sétányról érhető el, egy kis utcába kell lekanyarodni a Farkas útról, tábla jelzi.
Mátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - EgyébMátra Libegő Gyöngyös - Egyéb
Érdekes 2022. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Legutóbb mikor erre jártunk még nem volt készen a Mátrai Libegő. Most viszont a szállásunktól nem messze lehetett beüli, 700 forintért az Adrenalin Park felé. Természetesen kipróbáltuk és nagyon szép kilátás tárult elénk, 7 perc körül volt az út hossza. Nekünk nagyon tetszett, szép volt!! Próbáljátok ki, megéri!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.