Kavalkád Étterem Gyöngyös

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kavalkád Étterem Gyöngyös vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 25.barátokkal járt itt
Mivel a gyöngyösi éttermek többségében már jártunk az elmúlt évek során, nehéz olyat találni, ahol még nem ettünk. Vasárnap augusztus 20. lévén több helyen is ellenőriztem a nyitva tartást, minden internetes elérhetőségen azt jelezte, hogy aznap 15 óráig nyitva vannak. 2023-ban szerintem igazán elvárható lenne, hogy valós adatokat tegyenek közzé az interneten.
Átlagos 2016. december 10.gyerekekkel járt itt
A családommal érkeztünk 5 fővel. Már kíváncsi voltam erre az étteremre . Mert elég sok jót hallottam róla a gyerekemék is dicsérték. Valójában nem egy nagy ,bár ahogy elmondták külön termük is van ahol rendezvényeket bonyolíthatnak le. Na gondoltam megkóstolok egy jó ételt. Igazából szeretem az újdonságokat, az átlagos ételekre nem is igazán vagyok vevő.
Kiváló 2016. november 27.barátokkal járt itt
Ebben az étteremben nem csészében tálalják a levest, hanem mélytányérban egy budapesti belvárosi étteremben felszolgált csészényi leves áránál alig pár száz forinttal többért. Az ételek esztétikai élményt (is) nyújtanak, fűszerezésük, ízviláguk egyedülálló . . . Talán egy híresebb étterem [moderálva - a szerk.
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
Gyöngyöst útbaejtve a helyi járókelőktől érdeklődtünk, hol kapunk jó ebédet. Így jutottunk a Kavalkád Étterembe és nem bántuk meg! Az étlap változatos, az árak barátiak, kedves és gyors kiszolgálásban volt részünk. Az itt fogyasztott vadragu levest azóta is emlegetjük, de nem okozott csalódást a töltött káposzta és a pörkölt sem.
Kavalkád Étterem Gyöngyös - Külső képKavalkád Étterem Gyöngyös - Étlap/itallapKavalkád Étterem Gyöngyös - Étlap/itallapKavalkád Étterem Gyöngyös - Étlap/itallapKavalkád Étterem Gyöngyös - EgyébKavalkád Étterem Gyöngyös - Étel/ital