Regélő Borház Csárda Gyöngyös

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Regélő Borház Csárda Gyöngyös vélemények

2019. október 18.barátokkal járt itt
Gyöngyösről észak felé indulva a 24-es főúton, jobbra, a kisvasút sínjén átkelve érkezünk meg Farkasmály településrészre, amely a borozók által közkedvelt. Az első pincéket az 1700-as években vájták a Sárhegy andezittufájába, állítólag részben francia hadifoglyok.
Regélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Étlap/itallapRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Étlap/itallapRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső kép
Szörnyű 2018. május 21.családjával járt itt
Az etelek sitlanok es izetlenek és fantaziatlanok! Rágós hús, kevés választék! Mindez drága!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Évek óta járunk vissza borért. Igaz, általában nem helyben fogyasztásra,hanem elvitelre. Széles a kínálat, finomak, és nem rugaszkodtak el nagyon a földtől az árak. A legújabb cabernet savignonuk, amit vettünk pl nagyon finomra sikeredett. A Csárda időszakosan étteremként is működik, hangulatos, teraszos, de akár a pincében hosszú asztaloknál.