Regélő Borház Csárda Gyöngyös

4,5Kiszolgálás
4,5Hangulat
5Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.09.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
75.456 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Regélő Borház Csárda Gyöngyös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3326 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94640 feltöltött kép
2019. október 18.barátokkal járt itt
Gyöngyösről észak felé indulva a 24-es főúton, jobbra, a kisvasút sínjén átkelve érkezünk meg Farkasmály településrészre, amely a borozók által közkedvelt. Az első pincéket az 1700-as években vájták a Sárhegy andezittufájába, állítólag részben francia hadifoglyok.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Regélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső képRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Étlap/itallapRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Étlap/itallapRegélő Borház Csárda Gyöngyös - Külső kép
Még több kép (8 db) >>
Szörnyű 2018. május 21.családjával járt itt
Az etelek sitlanok es izetlenek és fantaziatlanok! Rágós hús, kevés választék! Mindez drága!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Évek óta járunk vissza borért. Igaz, általában nem helyben fogyasztásra,hanem elvitelre. Széles a kínálat, finomak, és nem rugaszkodtak el nagyon a földtől az árak. A legújabb cabernet savignonuk, amit vettünk pl nagyon finomra sikeredett. A Csárda időszakosan étteremként is működik, hangulatos, teraszos, de akár a pincében hosszú asztaloknál.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás