3200 Gyöngyös, Farkasmály Pincesor

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Borhotel Sziluett Farkasmály Gyöngyös vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Többször jártunk már itt. Nagyon jó az elhelyezkedése a mátrai kirándulásokhoz.Tiszta, rendes és barátságos szálloda. A borvacsorájuk fantasztikus! A személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de használható. Az, hogy visszatértünk és még megyünk is, elmondja az elégedettségünket. :)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Sziluett Borhotelre! 2 éjszakát töltöttünk itt, de szívesen maradtunk volna még. . . Az első este vacsoránkhoz borkóstoló is járt, nagyon finom borokkal találkoztunk és érdekes történeteket hallottunk közben :) A személyzet kiváló, a kaja finom, a wellness hangulatos, szép az egész, úgy ahogy van, a környékkel együtt.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogy Gyöngyöst elhagyjuk és a 24-es úton a Mátra felé indulunk északra, a város végét jelző tábla után nem sokkal kell jobbra kanyarodni egy kis bekötőúton a kisvasút síneken átkelve, itt található a Sziluett Hotel, amelynek sziluettje amúgy a főútról is jól látható. Körülötte szőlők, valamint az épület mögött régi pincesor húzódik, ami nagyon hangulatos, ezek a farkasmályi dűlők.

varadym TOP fotófeltöltő
2016. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantisztikus helyen van, csend és nyugalom. A személyzet kedves és segítőkész, a borok izletesek és van választék. A szoba kellemes, nagy és tiszta még "hűtő" -minibar is van a szobába és persze LCD-tv, ami nem mindíg jellemző egy három csillagos hotelra. Regellinél volt választék és friss volt minden.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5.
Átutazóban egy éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. Tiszta és szépen berendezett szobát kaptunk,személyzet kedves és segítőkész volt. Egyetlen negatívum:lehetne virágosabb,rendezettebb a hotelhez vezető út ill. a hotel előkertje. Egy borhotelhez szépen rendben tartott szőlőültetvényt ill. gyümölcsfákat tudnék elképzelni. Ezeket leszámítva csak ajánlani tudom.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 12.
Májusban a barátaimmal jártam itt. Egy éjszakát töltöttünk el. Félpanziós ellátásban volt részünk, bor kóstolóval egybekötve. A szoba szép nagy, az ágyak kényelmesek voltak. A tisztaság kiváló az egész szállodában. A vacsora hideg és nagyon kis adag. A felszolgált borok átlagosak voltak. A másnap reggeli választék bőséges és ízletes volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
A hotel és a csárda egyaránt kiváló! 5 napot töltöttünk el itt, első éjszaka a hotelben esküvő volt, de erről előzetesen tájékoztattak, a kiszolgálás színvonala ekkor is kiváló volt.
A borkóstoló és a borok szintén kiválóak, nagyon kedvező áron.
Félpanzió keretein belül egyik esti vacsoránkat ebédre cserélték (hogy ne maradjon el).

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Invest Vendégház
Akár 1 éjszaka 74.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.998 - 20.569,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

GyöngyösX