3200 Gyöngyös, Farkasmály Pincesor

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Borhotel Sziluett Farkasmály Gyöngyös vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Többször jártunk már itt. Nagyon jó az elhelyezkedése a mátrai kirándulásokhoz.Tiszta, rendes és barátságos szálloda. A borvacsorájuk fantasztikus! A személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de használható. Az, hogy visszatértünk és még megyünk is, elmondja az elégedettségünket. :)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Sziluett Borhotelre! 2 éjszakát töltöttünk itt, de szívesen maradtunk volna még. . . Az első este vacsoránkhoz borkóstoló is járt, nagyon finom borokkal találkoztunk és érdekes történeteket hallottunk közben :) A személyzet kiváló, a kaja finom, a wellness hangulatos, szép az egész, úgy ahogy van, a környékkel együtt.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogy Gyöngyöst elhagyjuk és a 24-es úton a Mátra felé indulunk északra, a város végét jelző tábla után nem sokkal kell jobbra kanyarodni egy kis bekötőúton a kisvasút síneken átkelve, itt található a Sziluett Hotel, amelynek sziluettje amúgy a főútról is jól látható. Körülötte szőlők, valamint az épület mögött régi pincesor húzódik, ami nagyon hangulatos, ezek a farkasmályi dűlők.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2016. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantisztikus helyen van, csend és nyugalom. A személyzet kedves és segítőkész, a borok izletesek és van választék. A szoba kellemes, nagy és tiszta még "hűtő" -minibar is van a szobába és persze LCD-tv, ami nem mindíg jellemző egy három csillagos hotelra. Regellinél volt választék és friss volt minden.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5.
Átutazóban egy éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. Tiszta és szépen berendezett szobát kaptunk,személyzet kedves és segítőkész volt. Egyetlen negatívum:lehetne virágosabb,rendezettebb a hotelhez vezető út ill. a hotel előkertje. Egy borhotelhez szépen rendben tartott szőlőültetvényt ill. gyümölcsfákat tudnék elképzelni. Ezeket leszámítva csak ajánlani tudom.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 12.
Májusban a barátaimmal jártam itt. Egy éjszakát töltöttünk el. Félpanziós ellátásban volt részünk, bor kóstolóval egybekötve. A szoba szép nagy, az ágyak kényelmesek voltak. A tisztaság kiváló az egész szállodában. A vacsora hideg és nagyon kis adag. A felszolgált borok átlagosak voltak. A másnap reggeli választék bőséges és ízletes volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
A hotel és a csárda egyaránt kiváló! 5 napot töltöttünk el itt, első éjszaka a hotelben esküvő volt, de erről előzetesen tájékoztattak, a kiszolgálás színvonala ekkor is kiváló volt.
A borkóstoló és a borok szintén kiválóak, nagyon kedvező áron.
Félpanzió keretein belül egyik esti vacsoránkat ebédre cserélték (hogy ne maradjon el).

Halháza Vendégház
Sirok
Érvényes: 2022.03.03-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Vár Camping
Sirok
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.10.10.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 18.589 - 28.769,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2022.01.02.
Gábor Vendégház
2021.04.01. - 2022.03.03.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig

Szállodák Gyöngyös környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Aquarell Cegléd
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aquarell relax (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

GyöngyösX