senganeso

senganeso adatlapja

Regisztráció2018.04.18
Utoljára itt2018.08.06

Szörnyű 2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Nem vittünk szendvicset a tóhoz, mondván van ott egy kis étterem szerű. Megbántuk. A kiszolgálás katasztrofális, a "hölgy" csak odavakkantott rendelés felvétel gyanánt. Egy sült kolbászt kértem, ami elvileg dkg-ra volt árazva. A kolbász mellé odacsapott egy nagy halom mustárt. Gondoltam, na ennek jó súlya lesz, persze ha lemérték volna, szólok, de ez nem történt meg.
2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Köszönjük a kedves fogadtatást! Az apartmanház nagyon jó helyen van, közel mi mindenhez. Tiszta, rendes volt a szobánk, bár néhány dologra már ráférne a felújítás. Az ágyon a szivacs már igen csak ki van feküdve, így az ember gurul rajta. Tetőtérben voltunk, így nagyon meleg volt a szobánk, egy klíma sokkal komfortosabbá tudná tenni a helyet.
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Először jártam az étteremben, de mivel többször ajánlották és dicsérték már a menüs ebédet, úgy gondoltam ideje kipróbálni. Tiszta, rendezett étterem, kedves fogadtatással. A pincér rögtön jött felvenni a rendelést, az étel gyorsan elkészült és hatalmas adag volt. Nagyon finom volt minden, meg sem tudtam enni, így az ebédem felét becsomagolták nekem.