városi Szobor közül

Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szent István király lovasszobra Gyöngyös vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2022. július 1.a párjával járt itt
Gyöngyösön meglepően sok szobor van, különösen a városközpontban. Ha a Szent Bertalan templom (Nagytemplom) déli oldalához sétálunk, az épület melletti kis parkban két különös stílusú szobor, láthatóan ugyanazon művész alkotásai tűnnek fel.
Szent István király lovasszobra Gyöngyös - EgyébSzent István király lovasszobra Gyöngyös - Egyéb