A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT. KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA...
A júniusi kánikulában jártunk itt, az üzlet elötti asztalok egyikénél ültünk le. Krémeseket és gyümölcsös-piskótás süteményt választottunk. Friss, finom volt mindegyik. A csésze szerint Dallmayer kávét szolgálnak fel, ezt inkább átlagosnak mondanám. 3 süti, 3 kávé, 3 üdítő kb.6 ezer Ft volt....