PálffYtália Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

PálffYtália Étterem Győr vélemények

Kiváló 2014. október 20.a párjával járt itt
Kiváló hangulatban párommal kettesben ünnepeltük a 14. házassági évfordulónkat. Segítőkész pincérek, elfogadható nem drága ételek, kitűnő hangulat, viszonylag gyors kiszolgálás. Kora este érkeztünk a Széchenyi térre a hely hangulata eleve magával ragadó, remek időben a kinti asztalokhoz ültünk le, a pincér azonnal érkezett, ételt és italt ajánlott, illetve segített a választásban.
Kiváló 2014. október 17.a párjával járt itt
A Pálffy étteremből kiindulva és egy igazi olasz pizza reményében ültünk be. Nem csalódtunk, vékony, ropogós tészta, kellő mennyiségű feltét - nem túlzsúfolt - letisztul ízek. Igazán remek limonádé, igazi gyümölcsökkel! Felszolgálás, mint mindig kellően gyors és profi. Bár nem a legolcsóbb hely a városban, de minőség/ár/érték arányban az egyik legjobb!
Kiváló 2014. szeptember 3.barátokkal járt itt
A barátnőimmel szoktunk ebben az étteremben vacsorázni. A hely hangulata nagyon kellemes, többnyire ugyanahhoz a sarokpados asztalhoz ülünk le. A kiszolgálás minden alkalommal udvarias és gyors. Általában a saláták közül szoktunk választani, mindig nagyon finom az étel, az adagok hatalmasak, itt biztos, hogy senki nem marad éhes:-). A választék is bőséges. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. augusztus 31. járt itt
Bár győri vagyok, ezelőtt csak fagyizni és iszogatni jártam ide ismerőseimmel. A fagylaltok nagyon finomak. A héten voltam itt először ebédelni néhány külföldi barátommal, akik csak ámultak és bámultak az adagok láttán. Az ételek nagyon finomak voltak, a porciók is nagyok! A tálalás kíváló, a minket kiszolgáló személyzet készséges és udvarias volt.
Átlagos 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártam már a vendéglátó helyen. A fagyi kelyhek finomak, hatalmas adagok, ezért célirányosan ide jövünk! A pizza nagyon finom és az adag is megfelelő. Legutóbb fagyizni mentünk, megrendeltük, és bizony az utánunk érkezők már fogyasztották a fagyijukat, mi pedig türelmesen vártuk a rendelt fagyi kelyhet.
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Fantasztikus hangulatot teremtő személyzet, maximális intelligenciával és szakmai felkészültséggel!
Az ételek-italok minősége és mennyisége minden más konkurenciát maga mögé utasít!
Csak szuperlatinuszokban tudnék mesélni róla tovább..
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
Egy esti előadás miatt mentünk Győrbe, ahol egy rövid belvárosi séta alkalmával találtunk az étteremre. Sok helyen járunk, fontos számunkra a gasztronómia bárhová is jutunk el. Most azt hiszem megtaláltuk AZ ÉTTERMET! ! ! Fantasztikus a hely. Szuper az étlap. Egyszerű, jól átlátható, mindenben egy kis csavarral. Az ízek mennyeiek.
Szörnyű 2014. május 27.a párjával járt itt
Szombaton egy vacsorára tértünk be a feleségemmel. Az étterem elődjét már ismertük, gondoltuk teszünk egy próbát. Hosszas ücsörgés után érkezett a felszolgáló akinek sajnos az arcára volt írva az egész napos rohangálas (gondoltam magamban, mivel aznap rendezvény volt a téren ezer emberrel) okozta kimerültség.
Kiváló 2014. május 21.családjával járt itt
A tárkonyos ragu nálam mindent visz. . . . A pincérek tényleg a vendégért! Érzékeny vagyok erre, mert anno voltak éttermek, ahol nem nézték jó szemmel a magyart, mert csak osztrákot vártak. . . . Nos. . . . a Pállfy étterem az egyik kedvencem, és gyakran megfordulok ott. Egyszer sem jöttem ki rossz szájízzel, és ezzel azt hiszem a szakácsokat is megdícsértem.
2014. április 28.a párjával járt itt
Egy nyári napon ültünk le a teraszra a nejemmel, gondoltuk kipróbáljuk a főtéren levő egyik újabb éttermet. Olasz napot tartottunk: nápolyi paradicsom levest és nápolyi pizzát ettünk és mindkettő nagyon finom volt. Megkóstoltuk a füstölt sajt krémlevest is, amelyet azóta sokszor készítünk otthon is, annyira ízlett.
PálffYtália Étterem Győr - Étel/ital
PálffYtália Étterem Győr a térképen
9022 GyőrSzéchenyi tér 3.
• kisállat bevihető • koktélok • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo