PálffYtália Étterem Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

PálffYtália Étterem Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Gyönyörű város szívében egy kellemes melegséget árasztó helyiség. . Az egyik pincér kissé frusztrált, de nem csodálkozom. . Ottlétünk órája alatt amit csak én hallottam, a záporozó kérdések. . " a húsleves tyúk, vagy marha? " "A spenót hogy kerül az ételbe? " Szóval lássuk be, mi vendégek azért elég finnyásak, túlzottan kritikusak tudunk lenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Kiváncsian vártam a gyermeknapot, mert megígértem a lányaimnak, hogy egy jó olasz étterembe viszem őket. Már ők is alig várták. Úgy kezdődött, hogy miután a kinti helyiségben leültünk, gyorsan megállapítottuk, hogy nem fogunk elférni, ha mind a négyen egyszerre ebédelünk az asztalnál.
Szörnyű 2014. május 27.a párjával járt itt
Szombaton egy vacsorára tértünk be a feleségemmel. Az étterem elődjét már ismertük, gondoltuk teszünk egy próbát. Hosszas ücsörgés után érkezett a felszolgáló akinek sajnos az arcára volt írva az egész napos rohangálas (gondoltam magamban, mivel aznap rendezvény volt a téren ezer emberrel) okozta kimerültség.
Kiváló 2014. március 9.családjával járt itt
Egy márciusi este jártunk itt párommal, lányommal, és barátjával, egy kellemes győri séta után. Amúgy a séta vacsora előtt és után is ajánlott, hiszen meglehetősen bőséges porciót kapunk a szemnek is nagyon kellemes tálalással, így a kicsit magasabb ár is bőven arányban van az értékkel, de akár magunkkal is vihetjük amit nem tudtunk elfogyasztani.
Kiváló 2013. szeptember 12.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, az egyik kedvenc helyünk Győrben. Az elhelyezkedés nagyon kedvező, ugyanis Győrben a belváros szívében található, a főtéren, így a programok esetén egyszerre vacsorázhatunk és nézhetjük a programot. A hangulata kellemesen elegáns, egy csipet olasz érzéssel fűszerezve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 2.családjával járt itt
Diplomaosztó után foglaltattunk asztalt itt. Maga a hely a Széchenyi téren van, a hatalmas teraszával lehetetlen nem észrevenni. Belépve egy hangulatos étteremben találtuk magunkat. Étlapról választottunk, mind az adaggal, mind az áraival elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Bevallom egyik kedvenc éttermünk Győrben. Egyik alkalommal a haltálat választottam. Hát leesett az állam. Először a látvány miatt, azután az adag miatt, végül az ízek miatt. Öt féle hal, főtt burgonyával és paradicsomos garnélás szósszal. Tényleg különleges. El is határoztam, hogy minden nyáron egyszer legalább enni fogok itt egy ilyet. Mindez 4000 Ft-t szinte ajándék. Innen is gratulálok hozzá az étteremnek.
PálffYtália Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2014. november 2.családjával járt itt
Figyelmes kiszolgálás, kedves, segítőkész vendéglátás, finom italok és ételek. Köszönjük.
2014. április 28.a párjával járt itt
Egy nyári napon ültünk le a teraszra a nejemmel, gondoltuk kipróbáljuk a főtéren levő egyik újabb éttermet. Olasz napot tartottunk: nápolyi paradicsom levest és nápolyi pizzát ettünk és mindkettő nagyon finom volt. Megkóstoltuk a füstölt sajt krémlevest is, amelyet azóta sokszor készítünk otthon is, annyira ízlett.
PálffYtália Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2013. október 26.a párjával járt itt
Egy októberi este jártam itt párommal. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk: párom pizzát,én lazacot ettem, minden hibátlan volt. A felszolgálás is tökéletes volt, hiába voltak fiatalok a pincér fiúk értették a dolgukat és nagyon kedvesek voltak. Az ételek kicsit túl vannak árazva, de bőven belefér egy átlagembernek. . . Mindenkinek tudom ajánlani!
PálffYtália Étterem Győr a térképen
9022 GyőrSzéchenyi tér 3.
• kisállat bevihető • koktélok • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo