PálffYtália Étterem Győr

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

PálffYtália Étterem Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 2.családjával járt itt
Diplomaosztó után foglaltattunk asztalt itt. Maga a hely a Széchenyi téren van, a hatalmas teraszával lehetetlen nem észrevenni. Belépve egy hangulatos étteremben találtuk magunkat. Étlapról választottunk, mind az adaggal, mind az áraival elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Bevallom egyik kedvenc éttermünk Győrben. Egyik alkalommal a haltálat választottam. Hát leesett az állam. Először a látvány miatt, azután az adag miatt, végül az ízek miatt. Öt féle hal, főtt burgonyával és paradicsomos garnélás szósszal. Tényleg különleges. El is határoztam, hogy minden nyáron egyszer legalább enni fogok itt egy ilyet. Mindez 4000 Ft-t szinte ajándék. Innen is gratulálok hozzá az étteremnek.
PálffYtália Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2015. október 26.barátokkal járt itt
Győr legszebb helyén, a Széchenyi téren található. A belső design ízléses, összhangban van az olaszos feelinggel. Az ételek nagyon finomak, a tálalás szép, a ház bora finom. A kiszolgálás kissé lassú. Az asztalok terítékén lehetne még javítani. Jó szívvel ajánlom azoknak, akik szeretik a pizzat, tésztát, de nagyon finom halat is lehet itt enni.
Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Nagyon kedves, figyelmes kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes környezet, hűsítő italok választéka, látványos és nagyon finom kelyhek. Röviden ennyi, de kellemes volt az ár-értékarány pozitív csalódása. Drágábbnak gondoltam a minőség és az étlap alapján, de ez számomra nagyon vonzó volt, hogy különlegességeket is ehettem megfizethető áron.
PálffYtália Étterem Győr - Étel/italPálffYtália Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2015. április 1.családjával járt itt
A március végi ebédnél előre tájékoztattak, hogy picit várni kell, tekintettel a csúcsidőre, ez kb. 10 perc volt. Az adagok nagyok, ízletesek,a felszolgálók értik a dolgukat, laktózmentes tejet kértünk - kaptunk, ár-érték arány korrekt, bár inkább a középkategória felső része, nyáron kiülős, télen a fedett részt sátorrész is bővíti. SZÉP kártya elfogadóhely. Ajánlom a Győrbe látogaknak.
Kiváló 2015. március 16.barátokkal járt itt
A körülöttem élők már mind megfordultak ebben az étteremben, és mindenki jó véleménnyel volt róla, csak én maradtam le mindig valamilyen oknál fogva. Egy esős decemberi estén voltunk itt, de a rossz idő ellenére teltház volt, de mivel kb. 30-an lehettünk,előre volt foglalva asztal.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Egy februári hétvégén 3 alkalommal is ( 2 vacsora egy ebéd) voltunk vendégei az étteremnek. Korábbi győri utaink során is valamiért mindig itt kötöttünk ki, nyáron a terasz és a jó ételek miatt , hűvösebb időben a jó ételek miatt döntöttünk így.
Kiváló 2014. november 2.családjával járt itt
Figyelmes kiszolgálás, kedves, segítőkész vendéglátás, finom italok és ételek. Köszönjük.
2014. október 28.családjával járt itt
AZ étterem Győr legszebb barok terén Szécsenyi téren található
Kitűnőek az ételek, levesek ,sültek saláták amit viszont nem szabad rendelni,az a fagyi kehely . Hogy miért nem ? Ez az én véleményem . Kitűnő a fagyi a Pálffy étteremben ,de maga az összeállítás az túlzás . . fagyi alul nagyon kevés . . hab hab hab tejszínhab .
Szörnyű 2014. október 24.a párjával járt itt
Internetes toplistás szavazás alapján választottam az éttermet.
Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
A kiválasztott étel tálaláskor nem egyezett az étlapi ajánlással, ízetlen volt, bár a mennyiség bőséges (nem bírtam megenni - nem feltétlen a mennyiség miatt. . . ). Ugyan készségesen becsomagolták, de itthon a "kutyának se kellett"
PálffYtália Étterem válasza
Tisztelt Hölgyem-Uram ! !
Köszönjük véleményét ,szeretnénk tudni mit tetszett fogyasztani ,mi volt vele a probléma és mikor tetszett nálunk járni ! !
Ki akarjuk kiköszübölni a hibákat, ezért keresném Önöket ! !
Kárpótolni is szeretnénk , szeretettel meghívnánk -ebédre vagy vacsorára ,így személyesen tudnánk a hibáinkról beszálni !
2014. október 28., Tarcsai Ferenc, üzletvezető
PálffYtália Étterem Győr a térképen
9022 GyőrSzéchenyi tér 3.
• kisállat bevihető • koktélok • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo