Patio Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Patio Étterem Győr vélemények

Átlagos 2013. június 10.családjával járt itt
Már többször jártunk itt a családommal. Általában szinte mindig telt ház volt, ha előre nem foglaltunk asztalt mindig várni kellett. A kiszolgálás pocsék! Későn jöttek oda az asztalunkhoz rendelést felvenni, és nagyon sok időbe telt mire kiérkeztek az ételek. Mindezt megérteném ha tele az étterem, de sajnos nem csak akkor történt meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. június 16., kollégákkal járt itt
Szép nagy sétáló utcai terasz, központi hely. Délelőtti órákban voltunk, kevéssel ebéd előtt. Az étterem még nem üzemelt, de az önkiszolgáló részen már volt meleg étel. A választék jó,többféle sült, leves, saláta, az ital választék elmegy. A kiszolgálás elég unott és modortalan. Árak az önkiben kellemesek. A teraszon leülve, az étterem felszolgálói hangos megjegyzést tettek ránk.
2013. július 15.a párjával járt itt
Többször jártam már az étteremben. Győr egyik felkapott helye, vagy már csak volt, de sokat segít neki az étterem jó elhelyezkedése a sétáló utcán. Ár-érték arány végett eddig mindig a 10-15 féle háromfogásos menükből (leves, főétel, desszert) választottam. Az ételek rendben voltak. A felszolgálás is problémamentes volt.
Kiváló 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
Mér többször ettünk ebben az étteremben,és eddig mindig nagyon elégedettek voltunk! Az adagok hatalmasak,izletesek,árban megfelelők. A személyzet kedves. Mindenki szájaize szerint főzni szinte lehetetlen,de átlagos elvárásoknak tökéletesen megfelel! !
Előzőleg sajnos elolvastam néhány értékelést,és másik étterembe mentünk,csalódtunk. . . de másnap már itt ebédeltünk,kávéztunk. Megelégedésünkre.
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk Győrben, és mindhárom nap itt ebédeltünk, vagy vacsoráztunk, annyira a szívünkbe lopta magát az étterem! Nagyon finom volt minden, amit kóstoltunk, és kiadós adagot kaptunk mindenből! :) A pincérek nagyon figyelmesek voltak, és gyors volt a kiszolgálás! A büfé kínálata is bőséges és nagyon finom, az ára pedig nagyon pénztárcabarát!
Patio Étterem Győr - Étel/italPatio Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2014. október 25.gyerekekkel járt itt
Pátió Étterem ,Baross út egyik legkedvesebb étterme . Déli ebédnél büffés, maga válogathatja össze az ember az ételét. Az üvegvitrinek mögött ,jól látható az étel állaga ,színe ,gusztusos minden . Liba ,kacsa menüje ,ilyen árban sehol nem található . Deszert változatos , Gyümölcsleves gyerekek kedvence ,általában mindig kínálatban .
Patio Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
A korábbi Patio Kávézóban voltam először, lehet számolni hány éve vagyok rendszeres vendég! Már nagyon sok alkalommal ebédeltem, vacsoráztam, kávéztam, teáztam, karácsonyi vásár idején forralt boroztam, finom tepertős zsíros kenyeret ettem, tehát már az étlapon ajánlott ételek nagy részét fogyasztottam, fogyasztottuk barátokkal, barátnőkkel, kedvesemmel, kollégákkal, kolléganőkkel, sőt egy alkalommal még egy kutya is volt a társaságban.
Kiváló 2014. május 21.családjával járt itt
Ahogy fogadnak az emeleten, az már egy nagyon komoly belépő! A menü részt szoktuk fogyasztani, és eddig még tökéletesre sikerültek a látogatásaink. Árak? Hova nem kell pénz manapság.... A bakonyi Betyár ragu szerintem a megyében a legjobb. Részünkről teljesen rendben van az étterem, ajánlani tudom csak.
Kiváló 2014. május 14.családjával járt itt
Öcsém ballagási ebédjét tartottuk itt. A nagyon finomra sikerült Újházy-tyúkleves után (nem is emlékszem, ettem-e valaha étteremben ennyire húsleves-szerű húslevest) a társaság bevállalt jó pár steaket és egybehangzóan pozitívak voltak a vélemények. A steak sütési fokozataival ugyan itt sincsenek tökéletesen tisztában, de engem mindenesetre kárpótolt a pont jó mediumra sütött husika. A pincérek nagyon kedvesek és udvariasak. Ajánlom.
Patio Étterem Győr - Étel/italPatio Étterem Győr - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 115 helyen első értékelőNépszerű író - 108 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 112 feltöltött kép
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Többször is jártunk már itt, általánosságban elmondható, hogy a kiszolgálás mindig udvarias. Főleg "menüt" eszünk, amely egy külön kis étlapon található elég kedvező árakon. Ezzel szemben az adagok nagyok és ízletesek. Most kivételt tettem és a "nagy" étlapról rendeltem: bélszínt.