Melinda0113

Melinda0113 adatlapja

Regisztráció2013.06.08
Utoljára itt2014.01.18

2013. június 10.családjával járt itt
Hah bobozni megy a család és megéhezik, természetes hogy betérünk ide. Nagyon jó helyen van, szép a környezet, az étterem belül egyszerű, de elegáns. Elég sok osztrák tér be ide, ez bizonyítja hogy jó árért finom ételeket kapni. Annyiban különbözik a fertőendrédi Terciától, hogy az étlapon nincsenek képekkel feltüntetve az ételek, de ez igazából nem hátrány csak vannak akik szeretik, mint pl én.
Gyenge 2013. június 8.a párjával járt itt
Télen mentünk egy hétvégi pihenèsre a párommal. Sajnos elég nagy hó volt akkor és nehezen értünk oda, kerülő utakkal. A szoba elfoglalas rendben zajlott, utana már szinte semmi sem. Hosszú út után éhesek voltunk gondoltuk a szálloda éttermében ebédelünk ( nem volt a foglalásba ebéd tehát ezért külön fizetni kellett) fél 12 volt, közölték velünk, hogy csak pontosan délbe lehet enni.
Kiváló 2013. június 10.a párjával járt itt
Tavaly nyár végén jártam itt a párommal, egy hétvégét töltöttünk el. A hotel nagyon szép és jó megjelenésű első ránézésre megakad rajta az ember szeme kívülről, hát még ha beljebb megyünk. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak az ott dolgozók velünk. A szoba tiszta volt és mindent rendben találtunk.