Zöld Elefánt Étterem Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Zöld Elefánt Étterem Győr vélemények

Kiváló 2016. február 1.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak!A személyzet kedves.Többször is jártam itt,és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a hellyel kapcsolatban!Nagyin tetszett az élőzene is!
Kiváló 2015. augusztus 21.családjával járt itt
Egy olyan hely ahol többet és finomabbat kapsz mint amire gondolnál. Ha a közelben járok biztosan eljövök ismét
Kiváló 2015. március 31. járt itt
Győr legjobb étterme! Szuper kaják. Ár-érték arány nagyon jó! Kellemes hely, jó parkolás,rengeteg ételből lehet választani. Máskor is jövünk. Annak ellenére,hogy telt ház volt rugalmas volt a kiszolgálás és gyorsan hozták az ételeket. Óriási adagok finom, házias ízek. Nagyon sok ismerősünk ajánlotta akik régóta járnak ide, most már én is megértem, hogy miért.
Szörnyű 2015. február 7.a párjával járt itt
A minap (január eleje) betértünk feleségemmel. Kora délután, félház sem volt (3 asztalnál ültek). Két felszolgáló(? ) támasztotta a pultot, fanyar ábrázattal. Többször is elmentek mellettünk, úgy 10 perc alatt. Végre az egyik megszánt minket és kaptunk étlapot. Én levest és csülköt rendeltem, a feleségem csak sültet.
Szörnyű 2014. október 16.gyerekekkel járt itt
Nem tudom leírni az ételek minőségét, de nagyon gyenge! Semmi íz! Minden étel egyforma. Volt olyan is, hogy rendeltem onnan ételt és mondták, hogy 1 óra, amíg mehetek érte. Az egy órán felül még egy órát vártam helyszínen és még egy ételt nem is adtak oda, csak miután visszamentem (nem voltak sokan a vendégek annyira).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Hosszú iő után családommal újra betértünk az étterembe, bár csak ne tettük volna. A választék szegényes, a felszolgáló egyből letegezett bennünket (40-es pár, gyerekkel). A helyiség tele volt léggyel. Az étel bár nagy adag volt. de ízetlen, jellegtelen, tucat. A pulykahús olyan száraz-szálkásra volt sütve, hogy ropogott és fulladásos halált lehetett tőle halni.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A párommal szoktam hétvégente itt ebédelni,és nagyon meg vagyunk elégedve az étterem szolgáltatásával. Szinte majdnem mindig erre esik a választásunk ha egy jót akarunk enni. Jó helyen helyezkedik el a városban, udvarias személyzet szolgálja fel az ételeket. És ahogy a többi hozzászólásban is írják, a desszertnek már néha nem marad hely a pocakban. :)
Átlagos 2013. november 7.a párjával járt itt
Aki nem nagy gasztronómiai elvárásokkal indul vacsorázni, de nagyon éhes és egy jót szeretne korrekt árakon enni, annak itt a helye. Az asztalok boxos elrendezésűek, jól el lehet szeparálódni. Az adagok nagyok, a szintén hétköznapi desszerteknek (Gundel p. , somlói stb. ) már nem sok hely marad.
Kiváló 2013. június 6.a párjával járt itt
Párommal havonta többször megfordulunk itt, szinte már ismerősként üdvözölnek, és eddig még soha nem csalódtunk! Az ételek választéka, az ízvilág remek, az adagok éppen akkorák, amekkorára szükség van (és mi aztán tudunk enni :)) az árszínvonal véleményem szerint pont megfelelő. A pincérek előzékenyek és gyorsak, a hely hangulatos. Bátran ajánlom mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 24.a párjával járt itt
Többször étkeztünk már ebben az étteremben. Szép nagy adagok és finom ízek jellemzőek. Nagyon udvarias pincérek, és hétvégén még élőzenével is kedveskednek a vendégeknek. Legutóbb ráksalátát ettem, és ízlett. Az árak kicsit magasak, ezt leszámítva jó a hely. Sokan szeretik a box-os megoldást, el lehet szeparálódni a vacsorázás alkalmával. Ajánlom mindenkinek!
Zöld Elefánt Étterem Győr a térképen
9024 GyőrLajta u. 15.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség
H-V
magyar