Zöld Elefánt Étterem Győr

264. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

Élőzene:
nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa
Dreher Classic, Gösser

Zöld Elefánt Étterem Győr vélemények

Nagir TOP étteremértékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Sokat és sokszor járunk, ezért talán kicsit elfogult vagyok az étteremmel kapcsolatban. Mindíg finom és bőséges adagokat kapunk, bár mi a hétvégéken elkerüljük, mert akkor nagyon sokan vannak és többet kell várni az átlagosnál, hogy megkapjuk az ételt. Az étalap választéka akár zavarba ejtő is lehet annak, aki előszőr látja.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1.
Az ételek nagyon finomak!A személyzet kedves.Többször is jártam itt,és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a hellyel kapcsolatban!Nagyin tetszett az élőzene is!

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Egy olyan hely ahol többet és finomabbat kapsz mint amire gondolnál. Ha a közelben járok biztosan eljövök ismét

2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 31.
Győr legjobb étterme! Szuper kaják. Ár-érték arány nagyon jó! Kellemes hely, jó parkolás,rengeteg ételből lehet választani. Máskor is jövünk. Annak ellenére,hogy telt ház volt rugalmas volt a kiszolgálás és gyorsan hozták az ételeket. Óriási adagok finom, házias ízek. Nagyon sok ismerősünk ajánlotta akik régóta járnak ide, most már én is megértem, hogy miért.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A párommal szoktam hétvégente itt ebédelni,és nagyon meg vagyunk elégedve az étterem szolgáltatásával. Szinte majdnem mindig erre esik a választásunk ha egy jót akarunk enni. Jó helyen helyezkedik el a városban, udvarias személyzet szolgálja fel az ételeket. És ahogy a többi hozzászólásban is írják, a desszertnek már néha nem marad hely a pocakban.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 6.
Párommal havonta többször megfordulunk itt, szinte már ismerősként üdvözölnek, és eddig még soha nem csalódtunk! Az ételek választéka, az ízvilág remek, az adagok éppen akkorák, amekkorára szükség van (és mi aztán tudunk enni :)) az árszínvonal véleményem szerint pont megfelelő. A pincérek előzékenyek és gyorsak, a hely hangulatos. Bátran ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Párommal szerettük volna kipróbálni az éttermet. Az ajtón belépve kellemesnek tűnt a hely de csalódás lett a vége. Megkérdezte a pincér ,hogy csak ketten szeretnénk e enni mondtuk hogy igen ketten lennénk,mondta rendben foglaljunk helyet. A kétszemélyes asztaloknál kiválasztottunk egy tetszőlegeset mert nem volt kis kártya egyiken sem ,hogy foglalt,erre oda lép a pincér ,hogy oda ahhoz az asztalhoz nem ülhetünk válasszunk a két szélső közül.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Vacsorázni szerettünk volna, de bő 10 percig annak ellenére, hogy ezt el is mondtuk és hellyel is kínáltak, senki felénk se nézett, még az étlapot se hozták ki.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Gondoltuk kipróbáljuk a felújított éttermet, de sajnos az evésig el sem jutottunk. Megérkeztünk, jeleztük, hogy enni szeretnénk, leültettek. Ezek után egyszerűen levegőnek néztek, 10-15 perc alatt az étlapot sem sikerült kihozni, ekkor feladatuk...

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Gyors kiszolgálás, nagy adagok finom ételek.
Csendes hely, mikor ott voltunk kevesen voltak.
Ajánlom mindenkinek.

Csóka Apartman
2020.07.28. - 2021.07.14.
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és uszoda használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Hanság Vendégház
Kapuvár
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Aquasol Resort
3 nap/2 éjszaka 65,- EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, medence-és szaunahasználattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Caesar Panzió
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Várkertfürdő belépővel, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.26. - 2020.08.30.
Hotel Fonte
Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2020.09.30.

Szállodák Győrben és környékén
Aqua Hotel Termál Győr
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Napi árak
Nyári vakáció (min. 2 éj)
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)

Zöld Elefánt Étterem GyőrX