Zöldfa Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Zöldfa Vendéglő Győr vélemények

Szörnyű 2019. július 28.családjával járt itt
A mai napon voltunk ebédelni a fiamékkal,azaz csak ők ebédeltek,mert az általam választott,napi menüben szereplő marhapörkölt a rendelés felvétel után 5 perccel,13. 15-kor elfogyott! ! ! MIÉRT NEM FŐZNEK TÖBBET? ? ? Folyóbort szerettem volna kérni,de az nincs,igaz az itallapon szerepel! ! ! MIÉRT? ? ?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2017. március 9., csoporttal járt itt
Győri kirándulásunk során tértünk be ebbe a nagy étterembe. Csoportvezetőnk már lefoglalt helyet nekünk előre, s szinte hozták is azonnal a finom májgaluska levest. Hatalmas rántott hús volt a második fogás, rizs és sült krumpli körettel, savanyú uborkával. Az asztalokon kancsó vizek voltak kikészítve, mellette poharak.
Zöldfa Vendéglő Győr - Külső képZöldfa Vendéglő Győr - Étel/italZöldfa Vendéglő Győr - Külső képZöldfa Vendéglő Győr - Étel/italZöldfa Vendéglő Győr - BelsőZöldfa Vendéglő Győr - BelsőZöldfa Vendéglő Győr - BelsőZöldfa Vendéglő Győr - BelsőZöldfa Vendéglő Győr - BelsőZöldfa Vendéglő Győr - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Családommal többször ettünk itt, nagyon jó a kiszolgálás. Délben nem árt előre helyet foglalni, mert bizony mindig telt ház van. Nagyon jó a szakács. Rendszeresen járok menüzni is, és 5 fajta menü van, abból egyik glutén és laktózmentes. Mindig megtaláltam a nekem valót. Az egyszerűbb ételektől a különlegességekig választhatunk a menüben. Ár/érték arányban nagyon jó az étterem. Merem ajánlani mindenkinek.
Kiváló 2016. március 9., csoporttal járt itt
A konyha jó, a kiszolgálás rutinos. Talán csöppet túl gyors volt a fejlődés az utóbbi pár évben, most eljött az idő az apró finomításokra. Mi, régi törzsvendégek örülünk a változásoknak.
Ötletes, hogy az egy nagyterem paravánokkal apróbbakra osztható.
Jelzik a minőséget az egymást érő rendezvények, melyek között már nehezen találni "lyukat" egy-egy baráti összejövetelre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. szeptember 28.családjával járt itt
Történt, hogy 2015. szeptember 109-én a kereszt fiúnk úgy döntött, hogy megszenteli az életüket, előttünk vendégek előtt, hogy a boldogító igen kimondja. Nagyon örülünk ennek a nemes ünnepségnek részesei lehettünk. Nagyon szépek voltak, és az esti vacsorát ebben az étteremben fogyasztottuk el. A pincérek készségesek, pohár sosem volt üres.
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
A zöldfa étterem nálunk ez már régi tradició, mert az összes családi rendezvényt is még a felujitás előtt ott tartottuk. 1982-ben a saját esküvőm is itt volt minden születésnapot a szüleimmel itt tartottunk. Apuval csak gondoltunk egyet és beugrottunk mert a főnökséget is jol ismerte szerettünk nagyon ide járni.
2014. február 22.barátokkal járt itt
Egy barátommal ültünk be edzés után, hogy megebédeljünk. A hely kialakítása és stílusa modern és tetszetős. Az asztalok egy kicsit zsúfolt elrendezést mutattak, elég közel voltak egymáshoz az asztalok, de ez lehet az esküvői előkészületnek volt köszönhető (a nagy termet díszítették már). A pincére udvariasak és gyorsak voltak.
Kiváló 2014. február 21., csoporttal járt itt
Az átalakítás kiválóan sikerült, gratulálok! Megbeszélések szervezésére beépített vetítési lehetőségek, paravánnal osztható, változtatható terek, nagyon praktikus. A padlófűtéssel a korábbi fűtési gondok is megoldódtak.
A Hunyadi u. felé kialakított kerthelység majd igazán nyáron mutatja meg előnyeit, a hátsó kertrész szépen használható fedettsége, és szélvédettsége miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 23.családjával járt itt
Családdal gyakran járunk ide ebédelni. Finom, házias ízek, gyors kiszolgálás. A helyre rászorul a felújítás, ami úgy tudom mostanában meg is fog történni. Ezt és legutóbb a fűtés hiányát leszámítva ajánlom, mert jól főznek és nagy adagokat adnak!
Élőzene is volt legutóbbi ott jártunkkor. A gyerekek is mindig jól érzik magukat. A személyzet rendkínül készséges.