HáJé

HáJé adatlapja

Regisztráció2015.08.18
Utoljára itt2016.10.05

2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Pizzázni ültünk le a teraszon. A pincér rögtön észrevett bennünk, és a rendelések után hamarosan meg is kaptuk a pizzánkat. Mindenkinek ízlett a sajátja és - pedig nem vagyok kis étkű - nem bírtam megenni az egészet. Az étterem és a mosdók tiszták. Merem ajánlani mindenkinek ki arra jár és pizzára vágyik.
Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás és az étel átlagos. Menüztünk a családdal vasárnap. Az étterem teraszán ültünk le, amit nem mondanék romantikusnak. Kisesebbik fiam bujkálás közben begyűjtött pár pókot hálóstól, ami egy kert-helységnél nem lenne furcsa, itt csak a mennyiség volt több a kelleténél. A leves finom volt, de csípős (ami gyerekeknél negatív).
2015. október 17.barátokkal járt itt
Zenekarunkkal tértünk be koncert előtt egy szolid vacsorára. A kiszolgálás udvarias volt, az ételek is elég gyorsan elkészültek, és mindenki meg volt elégedve az adaggal. Nagyevő lévén meglepődtem, de bizony kifogott rajtam, és nem bírtam saját részemmel. Magyaros ételeket rendeltünk és nem csalatkoztunk az ízvilágban sem.