Bécsi kapu tér Győr Győr

Bécsi kapu tér Győr Győr
Bécsi kapu tér Győr GyőrBécsi kapu tér Győr Győr
Bécsi kapu tér Győr GyőrBécsi kapu tér Győr Győr

Bécsi kapu tér Győr Győr bemutatkozása

Győr legszebb tereként tartják számon a Bécsi kapu teret, melynek barokk, copf és kora klasszicista épületei szinte mind műemléknek számítanak. A teret a 16. század közepétől a Rába felől fal zárta le, napjainkban innen a Rába-kettőshíd határolja. Északra a Sforza Bástya és a Káptalandomb, keletre a Szabadsajtó utca és délre a Kármelita templom található.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Bécsi kapu tér Győr Győr vélemények

Kihagyhatatlan 2022. december 12.gyerekekkel járt itt
Októbet utolsó napján voltunk a családdal kirándulni Győrben és környékén. Győr belvárosa ,illetve a Bécsi kapu tér csodálatos kiránduló hely az év minden napján. Mi most október utolsó napján voltunk és teljesen lenyűgözött bennünkent a város eme része. A csodálatosan felújított épületek és a kis szűk utcák,sikátotok.
Bécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - EgyébBécsi kapu tér Győr Győr - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. október 24. járt itt
A tér közepén áll a felújított Kisfaludy Károly szobor, amely a Radó sziget felé néz, ahol régen volt felállítva.
Körben szépen felújított épületek, kivéve a molinóval eltakart épület, ahol régen a Vaskakas Étterem volt.
Innen indul a városnéző dottó kisvonat is.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 16 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.