Mobilis Interaktív Élményközpont Győr

városi Múzeum közül
Múzeum

Mobilis Interaktív Élményközpont Győr bemutatkozása

"Kapcsolat az ember és a természettudományok valamint a digitális technológiák világa között. " A Mobilis Interaktív Élményközpont közelebb hozza a természettudományok érdekességeit és interaktív eszközökkel mutatja meg a digitális világ rejtelmeit, játékos, közérthető formában, élményszerű alkotópedagógiai módszerekkel.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Mobilis Interaktív Élményközpont Győr vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sok érdekesség egy helyen. Érdemes az előadásokra is beülni, kísérletezni. Az emeleten sok kipróbálnivaló dolog vár kicsit és nagyot.
3-4 órát simán eltölthetsz itt. Udvaron kisebb játszótér, nem mindennapi elemekkel. Felsős gyerekeknek ajánlom, a kisebbek nem biztosan értenek, élveznek mindent. Köszönet az előadóknak!
Kihagyhatatlan 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel vagy nélkülük,nagyon jó program egy esős napon. Tele érdekesebbnél érdekesebb kütyükkel,csudajó kísérletekkel,segítőkész személyzettel. Mindent ki lehet próbálni,mindenhez hozzá lehet nyúlni. -és érdemes is,különben honnan tudnád meg mi hogy működik? Azt hiszem én konkrétan egyik ámulatból a másikba estem,nagyon élveztem.