Hotel Famulus Győr ★★★★

Hotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

4Szolgáltatás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Famulus Győr vélemények

2018. január 2.a párjával járt itt
A forralt borral végződő idegenvezetéses városnézés nagyon tetszett, sok információt tudtunk meg és sok szépet láttunk a városból. Tetszett, hogy a szilveszteri buli választható volt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, közel a belvárosi látnivalókhoz. A személyzet segítőkészsége, tisztaság, szolgáltatások, kényelem és az ételek minőségét szintén jónak találtuk.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Mint a cím is jelzi, jó választás volt részünkről a szálloda és a retro discos helyszín is. Összességében elégedettek voltunk mindennel. A személyzet kedves, udvarias segítőkész, a szakács remek étkeket alkotott! ! a vacsora első este és szilveszterkor is változatos és nagyon finom volt. Köszönet érte. Ár értékarányban korrekt ellátást kaptunk !
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
A hotelben nagyon tetszett a fiatal (gondolom gyakornokok) lelkesedése, jókedve, energikussága. Tetszett a reggeli bőséges választéka, és az is, hogy nem éreztem túl zsúfoltnak a helyet. a szobák felszereltek voltak, ez is kényelmünket szolgálta. . .
2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Családommal érkeztünk. A recepción különlegesen kedves fogadtatásban volt részünk. A szobák szépen berendezettek, tiszták voltak ám a folyosón hiányoltam a finom, tisztaság illatot. Remek gesztus, hogy be van készítve nescafé, tea. A belváros 10 perc sétára található, jól megközelíthető a helyszín.
2017. január 3.a párjával járt itt
Kellemes a zene, nagyon jó hangulatot tudott a fiatal ember teremteni. Tetszik, hogy figyelnek az asztalok elhelyezésére, nem zsúfolják, és családias, szép a tálalás. Csak egy kis kérés, részünkről, a színész szereplésénél a hangosítás, túlzott, sokkal kellemesebb és jobb lenne, halkabban.
2016. november 28.barátokkal járt itt
Gyors ki és bejelentkezés, számla kiállítása percek alatt. Kedves személyzet és jó konyha (bár csak reggeliztünk itt). A wellness részleg hiányzott, meg kicsit zajosnak találtam a szobát reggel… de ki akar aludni, ha várost is nézhet!
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a hotel fekvese. Kozel volt a centrumhoz es a bevasarlokozponthoz. Tetszett a szoba tisztasaga es elrendezese. Tetszett hogy egybenyilo szobak voltak. Kedves volt az ajandek tea kave. A reggeli megfelelo volt. A vacsora viszont egyhangu. Hatfele menu volt de egyik sem izlett igazan es egy pohar udito jarhatott volna hozza.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Tisztelt Vendéglátó! Ízléses, jól felszerelt, a lakrész, teázási lehetőség, kényelem. A fürdőszobában hiányoltunk a kifröcskölt víz feltörlésére alkalmas eszközt. Tetszett, a szilveszteri program választékossága, az ételek, az élőzene, és hogy nem zsúfoltak egy terembe, sok vendéget. Nagyon kedvesek, figyelmesek voltak a vendéglátók.
2016. január 3.a párjával járt itt
Jó ötletnek tartom a borkóstoló megszervezését, asztaltársaságomban mindenkinek tetszett. Örültem annak, hogy részletes leírást kaptam a napi eseményekről (mikor, hol történnek az étkezések, a szilveszteri buli,stb. )a szóbeli infókon felül. A helyi nevezetességekről való tájékoztatást, kis térképmásolat kíséretében ugyancsak örömmel fogadtam.
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Nagyon jó év végét töltöttünk a Hotel Famulus-ban. A szálloda maximálisan igyekezett mindent megtenni a vendégek kényelméért és a jó hangulatú év végi programért ami maximálisan sikerült. Finom konyha, tisztaság, szolgálatkész személyzet. Mindenkinek ajánljuk a szállodát.