Hotel Famulus Győr ★★★★

Hotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

4Szolgáltatás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Famulus Győr vélemények

Kiváló 2016. január 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Ami leginkább tetszett (ezért is választottam), hogy az éjszaka folyamán átjárható volt a 2 terem, élőzene és diszkó között. A pláza közelsége sok lehetőséget biztosít a feleségek számára, csak valaki finanszírozni tudja. Jó volt. Jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2015. november 9.kollégákkal járt itt
Üzleti úton voltam Győr városának és a Famulus hotel vendége.
Nagyon szép szálloda. A személyzettel és a kiszolgálással maximálisan elégett voltam. Egy alkalommal kiélveztük a wellnes részt. egyedül voltunk, és így teljesen el tudtunk lazulni, és jól esett a fárasztó nap után. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki Győrben jár, én biztos visszatérek még ide! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el Győrben a férjemmel és 8 hónapos kislányunkkal. A szálloda könnyen megközelíthető, a győri Árkád szomszédságában található, a belvárostól kb. 5-10 perc sétára. A személyzet nagyon profi, kiemelném a takarítók hihetetlen kedvességét és precíz és lelkiismeretes munkáját.
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Szép, modern belső, jó szobák, tisztaság, kedves és segítőkész személyzet, hangulatos reggeli (bio élelmiszerek széles választékával! ) - a legjobbat pedig a végére hagytam: az étterem!
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó emlékeink vannak a szállodáról. Jól éreztük magunkat. Szép, modern, rendezett. A személyzetről hasonlóan nagyon jó a véleményünk, kedvesek, segítőkészek voltak. Bármilyen kérdésünk volt, mindenben tudtak segíteni. A családi csomaghoz járó termálfürdőzés is nagyon kellemes emlék, a gyerekek az Ugri-parkot azóta is emlegetik.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 9.kollégákkal járt itt
Eddig két alkalommal jártam a szállodában és még sosem csalódtam. A szobák tágasak, tiszták,az ágy kényelmes a személyzet udvarias. A vasút az épület mellett halad el, de Én nem halottam a vonatot. Az étteremben nagyon finom ételeket ettünk vacsorára, a reggeli bőséges volt.
Kiváló 2013. június 24.a párjával járt itt
A szállodáról különlegesen jó emlékeink vannak. Könnyen megtalálható, jó helyen van, tiszta, modern, kényelmes, jó az ár-érték arány. A személyzet pedig csillagos ötös, főleg a recepción dolgozó hölgyeket tekintve. Ott tartózkodásunk alatt ritka segítőkészséget, figyelmet és rugalmasságot tapasztaltunk.