Bols Cafe Gyula

Bols Cafe Gyula
Bols Cafe GyulaBols Cafe Gyula
Bols Cafe GyulaBols Cafe Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Senior ajánlat fürdőbelépővel
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Bols Cafe Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Átlagos 2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Az étterem kiválasztása az árak és a kínálat szerint történt, de nagyon keserű szájízzel távoztunk. Semmit nem tettek azért, hogy valami szúnyogriasztót, füstölőt kirakjanak a vendégek kedvéért (Amit más gyulai étteremben bizony tapasztaltunk! ). Alig tudtuk legyűrni az ételt (ami ezek szerint nem is volt nagyon finom) a szúnyogok rajzása miatt. A fizető pincér pimaszsága pedig egészen minősíthetetlen volt.
Kiváló 2016. május 7.gyerekekkel járt itt
Rendkívül vonzó a számos gyulai szökőkút egyikétől 50 m-re lévő terasz, ahol pillanatok alatt hozzájuthattunk a menüebédhez - szombaton! (Ezt vasárnap is tudják egyébként produkálni. ) Az étel kifogástalan és bőséges volt, moderált áron, váratlan kérésekre is jól reagáltak. Több kisgyermekes család is evett itt, etetőszéket biztosítanak.
Kiváló 2015. október 28., csoporttal járt itt
Meglepően ízletesen főznek, a kiszolgálás gyors, az adagok bőségesek. Választék van bőven a menüben. 15 főre 15 eft-ot (! ! ! ) fizettünk, italfogyasztással együtt. A desszertet ajándékba kaptuk a "visszatérő vendég a jó vendég" elv szerint. Kicsivel ebédidő után tudtunk odaérni, így akár hiszi bárki, akár nem, kereken 1 óra telt el a rendelés és a számla kiegyenlítése között.
2015. július 14. járt itt
Kiszolgálás remek. Kedvesek és gyorsak a pincérek. Étel nagyon jó. Menűt ettünk bőséges volt.
Kiváló 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és fiammal jöttünk erre a helyre nyaralásunk utolsó napján. A benti részen ültünk le. A pincér azonnal jött, készséges volt, kommunikatív és kompromisszumkész. Látszott, hogy nagyon pörög a hely, többen menüt kértek. Férjem is a menü mellett döntött ( ami 5féle főétel közül volt választható) és viszont az étlapról rendeltem.
2015. április 7.a párjával járt itt
Pár nappal ezelőtt Gyulán töltöttem el kedvesemmel egy hosszú hétvégét. nem igazán gasztronómiai túrának szántuk az utunkat, mint inkább a lehető legtöbb helyet meglátogatni, a lehető legtöbb dolgot kipróbálni. Tekintettel arra, hogy sehol nem időztünk órákat, esett a választásunk a Bols Kávézóra. A hely valóban nem túl csicsa-p.
Átlagos 2014. október 15.családjával járt itt
Budapesti rokonaink több mint egy évtizede évente egyszer vagy kétszer ellátogatnak Gyulára. Nem hívei a gasztronómiai csodáknak, a megszokott ízeket szeretik és az olcsóságot. A Bolst jó régen felfedezték maguknak, aztán tavaly minket is elcsábítottak.
Bols Cafe Gyula - Külső képBols Cafe Gyula - BelsőBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Belső
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Fantasztikus a pizza. És a saláták mennyeiek. A kiszolgáló személyzet kedves, figyelmes, és profi. :) Ár-érték arányban a legjobb hely a településen. Az ételek minőségén semmi kifogásolni való sincs. Külön tetszik a napi ajánlat rendszer, mellyel nemcsak a turistáknak kedveznek, így a hely elfolglásától az étel kihozataláig nem telik el 10 perc. Gyors, precíz hely.
Bols Cafe Gyula - Külső képBols Cafe Gyula - Külső kép
Bols Cafe Gyula a térképen