Kastély Kávézó Gyula

Kastély Kávézó Gyula
Kastély Kávézó GyulaKastély Kávézó Gyula
Kastély Kávézó GyulaKastély Kávézó Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Kastély Kávézó Gyula vélemények

Kiváló 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
Megnéztük a szépen felújított Almási kastélyt, és a kijárat a kávézón át vezetett, így leültünk pihenni a kávézó teraszán. Közben rendeltün egy-egy süteményt, ami szép, és finom volt. A kávézó része a kastélynak, illeszkedik a hangulatához, de a park felől is nyitott a vendégek számára.
Kastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 7.barátokkal járt itt
Az Almásy kastélyba véletlenszerűen néztünk be, egy közeli sörözőt vettünk célba eredetileg. Csodás a beltér, mint ahogy persze az egész gyönyörűen felújított kastély is az. Miként az előttem járó kolleganő írta, ide biztosan az egykori tulajdonosok is szívesen beülnének egy pohár borra.
Kastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - EgyébKastély Kávézó Gyula - Egyéb
Kiváló 2020. október 18.gyerekekkel járt itt
A közelmúltban igen színvonalasan felújított Almásy-kastély oldalszárnyában alakították ki a kávézót, szép terasszal, a mosdók is itt vannak a közelben a folyosón. Szépen illeszkedik a vendéglátó egység is a kastély épültébe, nem lett túl modern, de egyáltalán nem régimódi. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Kastély Kávézó Gyula - Külső képKastély Kávézó Gyula - Külső képKastély Kávézó Gyula - Külső képKastély Kávézó Gyula - BelsőKastély Kávézó Gyula - Külső kép