Tölgyfa Étterem Gyula

Tölgyfa Étterem Gyula
Tölgyfa Étterem GyulaTölgyfa Étterem Gyula
Tölgyfa Étterem GyulaTölgyfa Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Tölgyfa Étterem Gyula vélemények

Átlagos 2018. október 24.egyedül járt itt
Többször kipróbáltuk a déli menüt, talán nem jókor mentünk, de nem volt valami fényes. Pénteken babgulyás volt, némi hússal űés kolbásszal. Úgy tűnt,mintha a maradékokat akarták volna felhasználni, mielőtt megromlik. A tészta jó volt, az árához képest elfogadható.
Átlagos 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
sok éve ismerem az éttermet, régebben szívesen látogattuk, most azonban a menün kívüli ételek ára az Áfa csökkentést úgy értelmezték, hogy jelentősen megemelkedtek az árak, korábban 1000 Ft-os étel most 1400 Ft-ra emelkedett ezért kap valaki a menüben szereplő levest és papír vékonyságú rántott húst, vagy párizsi szeletet jóhosszú várakozás után.
Kiváló 2017. október 14.a párjával járt itt
Nagyon jó volt a kiszolgálás a menű is finom volt a maga hely is és a személyzet is nagyon volt ajánlanám másnak is !!
Átlagos 2017. szeptember 17.családjával járt itt
Több éve járunk a Tölgyfa étterembe ahol menün kívül 3 féle ételt lehet rendelni rántott szelet, rántott sajt és párizsi szelet, az elmult évben ezeket 1000 ft-ért kínálták, az áfa csökkenés ellenére ezeket egységesen 1400 Ft-ra emelték ezt túlzásnak tartjuk, az étterem nyitva tartása sem vendég barát
Gyenge 2017. augusztus 19.családjával járt itt
A gyulai Hőforrás hotelben laktunk, ott fizettünk be félpanziós ellátásra. A Tölgyfa étteremben biztosították számunkra a vacsorát. Az első este sokkot kaptunk, annyira borzasztó volt a vacsora. A legalja minőség volt. Ízetlen, olcsó, rossz minőségű ételeket kaptunk.
Tölgyfa Étterem Gyula - Külső kép
Kiváló 2016. június 17.a párjával járt itt
2016. 06. 14-én jártunk itt a párommal, meglepett a hely, barátságos és humoros kiszolgálást kaptunk, olcsó,(800 ft-ért leves+főétel+savanyúság) mégis finom ételeket, tisztaság fogadott mind a vendégtérben, mind a mosdókban. A borravalót is alig akarta a főpincér elfogadni, csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek aki arra jár! Egyetlen hátránya van, hogy 11-14 ig van nyitva a hely.
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
2014 augusztus 12-16-ig nyaraltunk a párommal a Gyulai höforrás étteremben igy minden nap a Tölgyfa étteremben ebédeltünk. A kiszolgálással nagyon meg voltunk elégedve. Az étel minösége is kifogástalan volt. Elsö nap vacsorázni indultunk és mivel a hotelben a recepcios hölgy azt mondta hogy a vacsorázni 6.
Kiváló 2014. július 12.családjával járt itt
Gyula üdülőövezetében található az étterem, ami menü étkeztetésre, ételek házhoz szállítására, és rendezvények lebonyolítására van berendezkedve. Évek óta tőlük rendelem ebédemet, és mindig pontosan, kitűnő minőségben kapom meg az átlagosnál nagyobb adagokat. Az ár is nagyon jó, sőt van lehetőség rászorulóknak kedvezményes étkezést is igénybe venni.
Tölgyfa Étterem Gyula - Külső képTölgyfa Étterem Gyula - BelsőTölgyfa Étterem Gyula - Étel/ital
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
2013.oktober 18-24-ig üdültem feleségemmel Gyulán a Hőforrás üdülöben Innen jártunk át minden nap a Tölgyfa étterembe ebédelni.A kiszolgálás udvarias,gyors volt. Maga az étterem hangulata is vendég csalogató.Reméllem mihamarabb modomban áll felkeresni az éttermet és akellemes környezetben finom ételeket hogyaszanom.
Tölgyfa Étterem Gyula - Belső