olik

olik adatlapja

Olyan sok szép látnivaló van országunkban, érdemes felfedezni minden zegét-zugát.
Jó utazást kívánok!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2013.09.23
Utoljára itt2017.08.31

Gyenge 2017. augusztus 19.családjával járt itt
A gyulai Hőforrás hotelben laktunk, ott fizettünk be félpanziós ellátásra. A Tölgyfa étteremben biztosították számunkra a vacsorát. Az első este sokkot kaptunk, annyira borzasztó volt a vacsora. A legalja minőség volt. Ízetlen, olcsó, rossz minőségű ételeket kaptunk.
Felhasználó fényképei:
Tölgyfa Étterem Gyula -
Kiváló 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Múltidéző Portán! Ez egy igazán varázslatos hely. A házigazdánk, Gaál Zsuzsanna rendkívül kedves, vendégszerető asszony, aki hatalmas szeretettel és odaadással óvja az Őrségi kultúrát és hagyományokat. Részletesen elmesélte nekünk, hogy mit érdemes megnézni, merre érdemes indulni.
2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Mi késő délután voltunk itt, akkor nem volt olyan sok vendég. A pincér nem volt túl szívélyes, de az ételek nagyon finomak voltak. A hajdinás vargánya leves és a fokhagyma leves nagyon ízlett nekünk, és a tökmagolajjal megbolondított túróval és sajttal töltött sertés szelet is nagyon finom volt, no meg a dödölle!